DOKTORA SOR
1000 sola karakterler

.

YÜKSEL DEDE

.

SABİRE SIDIKA PAY

.

PELİN ŞEN

.

NEVİN ÖZCAN VARDAR

.

NEVİN EŞMELİ

.

MELİHA ÖZMEN

.

EŞREF EMEL AYDOĞAN

.

AYŞEN OZAN

.

AYŞE YAŞAR

.

AYNUR ÜNSAL


ASLI CANPOLAT

Dr.Fatih Şendağı gazetede okuduğum vajinal agenezi ile ilgili makaleden sonra tanımış oldum.Başarılı operasyonlar yaptığını duyduktan sonra banada yardımcı olabıleceğini düşündüm.Başarılı bir operasyon süreci geçirdim.Prof Dr Fatih Şendağ ve ekibine bu süreçte bana yardımcı oldukarı için çok teşekkür ederim.

N.Ş

Ben 15 yıllık doktorum.Tavsiyeler üzerine Fatih hocama başvurdum.Hocamızın ve ekibinin gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası tıbbi yaklaşımı ,tecrübeleri ve bilgileri ,moral ve motivasyonu bizlerede örnek olucak seviyede idi.Kendisi ile çıktığım bu yolda ona ve ekibimize güvenımızı boşa çıkarmadıkları için ve yakın ilgilerinden dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır.

Dr. Nihal Tuba Ursavaş

Benimle ilgilenen Fatih beye çok teşekkür ederim çünkü hiçbir doktorun giremiyeceği ameliyatı başarıyla sonlandırdığı için benimle hasta ve doktor ilişkisinden daha yakın ve daha hassas olduğu için ve imkansız olan bir ameliyatı başarıyla sonuçlandırdığı için beni ve geleceğime riske atmadan beni kurtardığı için Fatih beye ve ekibine sonsuz teşekkürler ve çaresiz kalmış herkese umudunu yitirmeyin Fatih beyin kliniğine başvurmalarını tavsiye ederim.

Fatma Görmez

Daha önce 2 kez geçirdiğim kist ameliyatlarıma rağmen ağrılarımın geçmemesi yüzünden İzmirde pek çok doktora gittim.Hiçbir doktor ameliyatımı yapamayacağını çok riskli olduğunu ve bağırsaklarımın kistlere yapışık olması yüzünden yapılamayacağını belirttiler.Fatih beyle tanıştıktan sonra sıcaklığı,samimiyeti ve güven veren konuşmalarıyla ameliyatımı oldum.Zorlu bir ameliyatı sorunsuz bir şekilde geçirdim.Binlerce teşekkür ediyorum.Fatih hocama gözü kapalı güvenebilirsiniz.

EBRU TURHAN

15 yıllık evliliğimin 12 yılını kabusa çeviren kadın hastalıkları ile ilgili gitmediğim İzmirde hastane belkide kullanmadığım ilaç ve iğne kalmamştır.15 yıllık evliliğim süresince 2 cocuk sahibi olmuş olsamda bütün sosyal hayatım bitmiş gibi zora girmişti.Yıllardır gittiğim özel su hastanesi kadın hastalıkları doktoru Sayın Oya Mutlu Prof Dr Fatih Şendağı tavsiye etti ve bu dalda en iyi doktor tedavine Fatih Şendağ devam etmeli dedi.Fatih beyin özel muayhanesinde yapılan muayne sonrası laparoskopi olması gerektiğini söyledi ve ameliyatımı yaptı .Şu an çok sağlıklıyım ve kendisine ve asistanı Selda hanıma sonzuz minnettarım.

Selda Şimşek

Ben doktorum Fatih Şendağı tesadüfen bir arkadaşımın sayesinde buldum.İyikide bulmuşum.Fatih bey benim gittiğim 3.doktordu.Onun bana gösterdiği Güleryüz,pozitiflik hiç tereddüt etmeden ameliyat kararı vermemi sağladı.Çok güzel geçti.Dr.Fatih hocama minnettarım.İyiki tanımışım.Eline emeğine sağlık.

Zuhal Susamcıoğlu

Sayın Hocam Fatih Şendağ;bizim süreçte yaşadığım tüm endişeler için her bir soruma tek tek cevap vererek ,ameliyat kararı hızla vermemi sağladı.Ameliyat sonucunda başarılı bir operasyon oldu.Fatih beye gösterdiği ilgi ve emek için çok teşekkür ederim..

Özde Seçil Özcan

20.11.2017 tarhinde Fatih Şendağ tarafından yapılan myom ameliyatım sonrası hiçbir ağrı sızı vb şikayet yaşamadım.Hatta ertsi gün taburcu olduğumda 2 yaşındakı kızımı(12 kg) kucağımda taşıyıp onunla oyunlar oynadım.Tek başıma yardım almaksızın tüm günlük aktivitelerimi sanki ameliyat olmamışçasına gerçekleştirdim.Ayrıca işlem öncesi ve sonrası doktorum güleryüzlü ve rahatlatıcı yaklaşımı ameliyat psikolojisi yaşamama ma neden oldu.
Tüm bunlar için Prof.Dr.Fatih Şendağ’a minnettarım.Kendisine teşekkürü borç bilirim.


Defne Gürak Sayın

Sayın Doktorum Fatih Şendağa;güleryüzlü sevgili hemşirem Seldacığıma,ilk günden beri hep çok ilgili ve yardımcı olmaları ve beni iyileştirmeleri için cokkkk teşekkür ederim.
En yakın zamanda görüşmek üzere.

KEZBAN YAZICI

Uzmanlığınız ve tecrübenize istinaden sizi tercih etmiştik.Elinize ve emeğinize sağlık.Hocam teşekkür ederiz.

Işıl-Semih Meriç


Asla kapalı ameliyat olamassın ve rahimin alınabilir diyen doktorlara rağmen hocam ben bunu yaparım diyerek,14 cm lik miyomumda dahil toplam 10 miyomumu başarıyla alan başta Fatih hocam ve ekibine çok teşekkür ederim.

Fulya Şahin Ekinci


İzmirde birden fazla jinekoloğa gittikten sonra Fatih hocamla tanışma fırsatı buldum.Keşke en başta karşılaşma şansım olsaydı.Çikolata kisti hastasıyım.İlk ameliyat olacağımı duyduğumda çok korkmuştum.Şu an bir haftam geçti bile.Fatih hocamla birçok süreçten geçtik.Bence en önemlisi hastaların ihtiyacı neyse o şekilde yönlendirmesi .Ben kendisine buradan bir kez daha teşekkğrlerimi sunuyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

Saygılarımla

Yeşim Fidan

Fatih beye internette laparoskopik myom ameliyatını araştırırken karşılaştım.Bir iki doktorla daha önce görüşmüştüm.Fakat hepsi açık ameliyat yapabileceklerini söyledi.Bunun üzerine Fatih beyle görüşmeye karar verdim.Kent hastanesinde ameliyatımı oldım.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Aynen söylediği gibi ertesi gün gayet sağlıklı şekilde evime geldim.Başka birinin yardımına ihtiyaç duymadan 1 hafta geçirdim.Hiç ağrım veya şikayetim olmadı.Mucize gibi.Ben bile bu kadarını beklemiyordum.Herşey için çok minnettarım.Güleryüzlü çalışanlarınada çok teşekkür ederim.


GÜLGÜN KARAGÜL

Çok değerli doktorumuz Fatih Şendağ
Çikolata kistimin olduğunuz 1 yıl önce öğrendiğimde çok üzülmüştüm.Tedavi yöntemi için birden fazla doktora gittim.Aralarında ameliyat önerenler oldu fakat Fatih Şendağ ile karşılaşmdan önce ameliyat düşüncesi beni korkutuyordu.Fatih Şendağ’a tedaviye geldiğimde laparoskopi ile çikolata kistlerimden çok sağlıklı geçen süreçle kurtuldum.Emin ellerde olduğumuzu biliyorduk.Hersey için hocama çok teşekkür ederim.

Zeliha Yeler

Yurtdışında ve Türkiyede başka doktorların çok riskli olarak tanı koydukları miyomuma son derece sakin bir şekilde yaklaşıp,am eliyata karar verme aşamasından ,ameliyat sonrası takibime kadar bana en iyi şekilde yardımcı olduğuu için Dr.Fatih beye çok minnettarım.Ameliyatım çok sıkıntısız geçti.Teşekkürler

Gizem Nazarer

Hem yurtdışında,hem Türkiye’de rahmimin alınmasına karar verildi.Çoğu doktor açık ameliyatın daha iyi olacağını söyledi.Fakat ben şiddetle laparoskopi olma taraftarıydım.İnternet üzerinden e tv den çok kez Prof.Dr Fatih Şendağ’ın başarılarını duydum ve gözüm kapalı doktorumuza gittik.Ben ve ailemıin sonsuz güvendiği doktora kendimi teslim ettim.Ve başarılı bir şekilde miyomum ve rahim kapalı ameliyat ile alındı.Önce allaha sonrada doktor beye çok teşekkür ediyorum,beni korkularımdan ve rahatsızlığımdan kurtardığı için.

Cevriye Aydoğdulu

Tüplerimin ,kistlerimin alınması ve açık ameliyat olmam gerektiğine birçok farklı doktor tarafından kabul ettirilmişken ,son anda Fatih hocayla tanıştım.Ameliyatım kapalı oldu.Tüplerimin tıkalı olmadığını öğrendim.Etrafındaki kistler alındı.Şimdi oldukça sağlıklıyım.Emeğinize sağlık.

Ö-K

Mide rahatsızlığı nedeniyle gittiğim doktorda rahımde 12 cm büyüklüğünde kist olduğunu öğrenince cok şaşırdım ve şoka girdim.İnternet vasıtası ile bulduğum Sayın Prof.Dr.Fatih Şendağ’a muayne için geldim.İyiki buldum ve geldiğim hayatım boyunca dua edeceğim biri.Birçok devlet ve özel hastaneye arkadaşlarımın zoru ile gittim ve hepsi rahimi alırız dedi ama Fatih bey bana almayız ve sağlıklı kalırsınız dedi ve öyle oldu.
Kendisi ve ekibine yardımlarından,ilgilerinden,samimiyetlerinde n ve gülümsetmelerinden dolayı cokkkkk teşekkür ederim.

İYİKİ VARSINIZ…..

Şerife Öztaş

Değerli doktorumuz, daha once gecirdigim 3 basarisiz tup bebek sonucunda İstanbul'da Acibadem Atakent Hastanesinde sizinle yollarimiz kesisti. Her detayi önemseyen ve isinizi şansa birakmayan profesyönelliginize biraktik kendimizi.Hic inancim yokken toplamda 4. Tup bebek denememizde (sizde ilk) bana hamile olmanin sevincini Allah'in izniyle yasattiniz. 17 ocak 2017 tarihinde de minigimiz Bilge'mizi kucagimiza aldik. Basarilarinizin devamini diliyorum Hocam umarim anne olmak isteyen her kadin sizin araciliginiz ile bu duyguyu tadar. Sevgiyle kalin.

Esin Arıtürk

Sn Fatih Şendağ;
Biz aile olmaya karar verdik.Ailemize yeni bir üyenin katılmasını sağlayacak ilk adımıda sizinle attık.Bebeğimizi sağ salim kucağımıza alacağiımız ilk ana kadar tüm evreleri sizin desteğinizle yaşamak
İsteriz.
Teşekkürler.
Ayşe Şimşek-Durmuş Şimşek

Ayşe Şimşek-Durmuş Şimşek

Başta hocama çok teşekkür ederim ve başarılarının dvamını dilerim.Hastamızın hiçbir doktor rahmini almamadan yana olmadılarkı Fatih hocamız başarılı bir operasyonla hastamızı kurtardı.Rabbim ondan sonsuz kez razı olsun.Allaha emanet olsun.Tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.Herkese tavsiye ederim.
HACER PAMUKÇU

Hacer Pamukçu

Hayatımda yeni başlangıç için,imkansızı başardığınız için,asla pes ve beni hiç yarıyolda bırakmadığınız için,size çok çok teşekkür ederim.İyiki varsınız.Bir ömür boyu başarılarınızın daim olması dileği ile
Saygılarımla.
Ebru Cenger

Ebru Cenger

Değerli,hocam:
Prof.Dr.Fatih Şendağ
Laparoskopik yöntemle yapmış olduğu rahim ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz için teşekkürlerimi sunarım.
A.Güner Çelik
15.03.2017

A. Güner Çelik

Sayın Prof Dr Fatış Şendağ.’a internet aracılığı ile ulaştım.2013 yılından beri rahmimde polip vardı.Fakat bir türlü cesaretimi toplayıp ve güvenip polipi aldırmaya karar verememiştim.Sn.Şendağ,’a ,ilk muayne olduğumda tüm sorularıma sabırla cevap verişi ve naifliği ile aynı gün histereskopi yöntemi ile operasyonu geçirmeye karar verdim.Operasyon sonrası da oldukça rahattı,sanki hiç ameliyat olmamış gibi. Kendisne teşekkürlerimi iletir ve başarılarının devamını dilerim.
Beyza Sertel

Beyza Sertel

Sayın Fatıh Hocam;
Çok araştırmamız sonucu size ulaştık.İyikide ulaşmışız.Çok stresli bir süreçten geçtik.Rahmin içini dolduran 10 cm çapında bir myom olduğunu öğrendim ve rahmiminde alınabileceğini,açık ameliyat olmam gerektiği söylendi.Daha 25yaşındaydım ve böyle bir risk beni çok korkuttu.8 tane kendi alanında başarılı doktorla görüştüm.Fatih hocaya ikna olduk.Çok şükür başarılı bir ameliyat geçirdim.Umarım bundan sonrada bir sıkıntı yaşamayız.Fatih hoca gibi doktorlarının sayısının artması lazım.Kesınlıkle tavsiye ederim.Sonuna kadar helal kazanıyor.
Ayşe Hümeyra Alakuş

Ayşe Hümeyra Alakuş

Sayın Fatih hocama;
Benim bu zor anımda karşıma çıkıp tüm rahatsızlıklarımı en iyi şekilde çare bulup beni tedavi ettiğiniz için çok teşekkür ederim.Ameliyatım çok başarılı geçti.Benim için en iyi şekilde beni düşünüp çoçuğum olmadığı için elinden geleni yaptı.Kendisine çok teşekkür ederim.Sırma hanıma ve özel kent hastanesi hemşirelerine ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.
GÜLNUR BEKTAŞ

Gülnur Bektaş

Sayın Prof Dr Fatih Şendağ ve ekibine beni hiçbir sıkıntı yaşatmadan sağlığıma kavusturdukları için çok teşekkür ederim.
18.04.2017
Dilek Top Kartı

Dilek Top Kartı

Değerli hocam benim için oldukça önemli bir operasyonu önemsiz kılmamı sağladıgınız için çok teşekkür ederim.Hekime hastanın güvenmesi ve bu güvenin boşa çıkmaması çok sevindirici. Herşey için çok teşekkürler.
SEMA TÜRKEL(Psikoterapist)

Sema Türkel

Sevgili hocam Sn.Fatih Şendağ ve ekibine
24.01.2017 Tarihinde geçirmiş olduğum rahim ve yumurtalık ameliyatından önce ve sonrasında göstermiş olduğunuz yakın ilgi,alaka ve sevecenliğinizin yanı sıra ameliyatımın hiç sorunsuz,başarılı ve kısaca mükemmel geçmesi nedeniyle başta hocamız olmak üzere hepinize çok teşekkür ediyorum,herkese gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir adres oldunuz,başarılarınızın devamı dileğiyle.
Sevgilerimle.
SIDIKA AYFER TUTAR

Sıdıka Ayfer Tutar

Uzun yıllardır myomlarla yaşamak zorunda kalan biriydim.Bunlar içinde 6 ayda bir sürekli kontrole gidiyordum.En son kontrolumde doktorumun 2 tanesinin özellikle çok büyüdüğünü,ameliyat olmam gerektiğini ve hepsini yani tüm rahmin alınarak bu operasyonun gerçekleşebileceğini söyledi.Aydında bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Prof.Dr Fatih Şendağ’la tanıştım.Muayne ettikten sonra rahmimi almayıp sadece myomlarımı temizleyebileceğini söyledi.Tabi bu beni çok mutlu etti.Kent hastanesindeki ameliyatım kapalı ve çok başarılı geçti.Şu an için herey çok yolunda ve bende mutlu ve huzurluyum.
Gerçekten çok şanslı olduğumu düşünüyorum.Fatih beyle tanıştığım için.Kolay kolay doktor önermem ama Aydın’da rahatlıkla önerebileceğim tek doktor.
Tabiki bu süreçte bana yakın desteğini hiç esirmegemeyen Sırma Hemşireyede çok teşekkür ederim.İsmini bilmediğim tüm ekibde e teşekkür etmek istiyorum.
BURCU YALVAÇ

Burcu Yalvaç

Ben Tuba Şenol
Fatih Şendağ beyi myom rahatsızlığımı araştırırken buldum.İnternette incelediğim yazı ve videolarında alanında beklide dünya çapında tek olduğunu gördüm.Birçok yeniliğe öncülük yapmış biri olarak çok güvenle muaynesine gittim.Kendisi ile görüştüğümde çok güleryüzlüydü ve aklımda hiç soru işareti bırakmadı.Birlikte ameliyat için karar alındı.Ameliyatım ve sonrası çok iyi geçti.Çok güvenle rahat bir şekilde bu süreci atlattım.Kendisine,ekibine ve çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
03.02.2017

Tuba Şenol

Sayın Fatih Şendağ; Ben Şeyma Başterzi. Size tesadüfen ulaştım ve çok kısa bir sürede karar verip ameliyat oldum. Sizin hakkınızdaki olumlu referanslar sayesinde size ameliyat olma kararı aldım. Henüz çok yeni olmasına rağmen kendimi iyi hissediyorum ve ameliyatın olumlu geçtiğine ve sorunlarımın sona ereceğine inanıyorum. Bu arada sizin tavrınızda çok olumlu bunu da belirtmek isterim. Çünkü birçok hoca ile muhatap olup,hiçte olumlu düşünmediklerim olmuştur ama sizinle kurduğumuz dialog çok sıcak ve içtendi.
Saygılarımla…
ŞEYMA BAŞTERZİ

Şeyma Başterzi

Daha önce sürekli gittiğimiz kadın doğum uzmanı Dr.Hüseyin Çevik’in Eşim Esra Kuzunun ameliyatını yapsa yapsa Prof.Dr Fatih Şendağ bey yapar demesi üzerine soluğu Fatih hocamızın yanında aldık.Gerek gösterdiği ilgi ve nezaket,gerekse ameliyat öncesi ve sonrası verdiği bilgileri itinayla anlamamızı sağladığı için ayrıca başarılı bir operasyonla eşimi sağlığına kavuşturduğu için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.Umarım Fatih hocamızla birlikte planlayacağımız tüp bebek tedavisindende sevinçli haberler alırız.
Saygılarımla.
ESRA KUZU

Esra Kuzu

Başarı asla tesadüf değildir.Güven veren bakışlar,kendinden emin bir duruş ve çok fazla özveri.Sevgili Fatih Şendağ iyiki bizlere dokundu o becerikli cerrah elleriniz.
Kadınların sadece rahmi yoktur duygularıda vardır doğum sonrası yapan…
Çok zor çoklu myom alınmasını gerektiren (10 cm,8 cm,6 cm,4 cm)gibi.Yok böyle bir ameliyat dedirten ameliyatımı laporoskopik cerrahi müdahale ile basit bir nezle atlatır gibi atlattım.
İyiki varsınz,size ve tüm kent hastanesi ekibine sonsuz teşekkürlerimle….

ÇİĞDEM DÜNDAR

Çiğdem Dündar

Günün ilk ışıklarına kadar saatler süren ameliyatımda büyük bir özveri ile çalışıp beni sağlığıma kavusturan çok degerli hocama sonsuz teşekkürler.
Gerek ameliyat öncesi,gerek ameliyat sonrası moralimi yüksek tutmak için vermiş olduğu destekte cabası
Ne desem az.İyiki varsınız.
Türkan Pöğün Cigeroğlu

Türkan Pöğün Cigeroğlu

Dünyanın en mükemmel, en merhametli, en güvenilir doktoru Fatih Şendağ
Öncelikle kendisine en derin saygılarımı ve teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Ameliyatım yıllardır gittiğim tüm doktorlar tarafından hep riskli olarak anıldı. Sonunda sayın hocamız doktorum Fatih Şendağ ile tanışınca hiçte öyle olmadığını anladım. Ameliyatım çok güzel geçti. Doktorum benden 8 adet myom aldı.Myomlarım bağırsağıma,idrar kesesine,rahmimim içerisine ve hatta çok önemli damarlara yapışmış olmasına rağmen doktorum titizlik ve büyük bir sabır ile myomlardan beni kurtardı.Ameliyatım çok güzel geçti ve sonrasında bende kendimi çabucak toparladım.Kendisine ve ekibine,kent hastanesine,Hare hanıma,Sevil hanıma çok teşekkür ederim.Hakkınız çok üzerimde .Rabbim hepinizden razı olsun.
Sevgi ve saygılarımla 07.08.2016

Bilge Çevik

Uzun süredir çikolata kistleri, karın içi yapışıklığı şiddetli ağrıları ve düzensiz kanamaları için çok fazla jinekolog dolaşan sorununa net bir çözüm bulamamış ve daha önceden kötü laparoskopik operasyon geçirmiş bir hasta olarak söyleyebilirim ki;Sayın Prof Dr.Fatih Şendağ ile tanışmak ve bu süreçte beraber yürümek vermiş olduğum en doğru karar oldu.İlgisi,sorumluluk sahibi olması,güleryüzü ve hissettirdiği sonsuz güven her şeye değer.

Laparoskopik operasyona girerken hiçbir korkum yada en ufak bir tedirginliğim olmadı.Operasyon sonrasında ise ilk hissettiğim acı değil,içimdeki hafiflik ve rahatlık hissiydi.Antony Robbins’in dediği gibi müthiş bir adanmış yoksa,muhteşem bir başarıda yoktur.Siz kendinize işinize öyle adamış,öyle bütünleşmissinizki hocam olduğunuz her yer başarı dolu.Başta usta ellerin sahibi olan size,sonrasındaki Kent hastanesindeki ekibinize ve güler yüzü,sıcaklığı samimiyeti ile her sorumuza yardımımıza koşan Hare hanıma sonsuz saygı ve sevgilerimi iletiyorum. İyiki varsınız!:)))

Özge Gültekin

Rahimde ara kanamalar, miyomlar, kistler yıllardır yaşadığım sorunlar. Ama şimdiye kadar ameliyat konusunda güvenebileceğim bir doktorla sanırım karşılaşamadığımdan hiç zorlanmadan operasyon fikrine kısa sürede alıştım. Bu konuda yanılmamışım. Sayın Fatih Hocam çok profesyonelce ameliyatımı yaptı. Tahminimden çok daha hızlı sürede toparlandım. Asistanı Hare hanım her konuda yanımdaydı. Her soruma sabırla cevap verdi. Her şey için çok teşekkürler. Emeğinize sağlık. Sevgiyle Kalın

Gülsün Erdinç

Çok değerli hocamız Sayın Prof Dr.Fatih Şendağ’a bizim çocuk özlemi çektiğimiz zaman imdadımıza yetişmiş,bizlere iki küçük ve dünyanın en güzel hediyesini takdim eden Çınar Ve Çağan'ımıza kavuşturmuştur.Bu süreci başından sonuna kadar her daim bizlere her konuda yardımcı olan tüm ekip arkadaşlarınıza ve Sayın Prof Dr.Fatih Şendağ’a tekrar tekrar teşekkürlerimi bir borç biliri. Saygılarımı sunarım.Son olarak hem İstanbul ve İzmir’deki Hare Hanıma ve Selda hanıma ayrı ayrı teşekkür eder onlara da saygılarımı sunarım. 09.08.2016

Leyla-Serkan Toprak

Sayın Prof Fatih Şendağ;
15.08.2016 da Kent hastanesinde geçirmiş olduğum başarılı miyom ameliyatı sonrası siz ve kıymetli ekibinize teşekkürlerimi iletmek istedim.Bu ameliyatı olmaya karar vermem yaklaşık bir yıl sürdü.Ama şimdi korkularımın boşuna olduğunu görüyorum.İzmir sizin gibi br hocaya sahip olduğu için çok şanslı.:)))Ameliyat sonrası çok hızlı günlük hayatıma dönüş yapabildim.İlginiz,samimiyetiniz için size ve ekibinize teşekkürlerimi sunarım.İyi ki varsınız….

Füsun Türkoğlu

Sayın Fatih Şendağ;
Saygıdeğer kişiliğiniz,mesleki başarınız ve becerinizle beni ikinci kez sağlığıma kavuşturdunuz.İnsanlara şifa veren ellerinizin dert görmemesini diler,tüm kalbimle teşekkürlerimi sunarım. 11.06.2016

Burcu İnan

Fatih hocam ameliyatım sonrası bu kadar iyi ve sağlıklı hissedeceğimi hiç düşünmedim.Sayenizde sorun tekil eden tüm durumlardan kurtuldum.Umarım bebeğimide sayenizde kucağıma alacağım.Hersey için çok teşekkür ederim.İzmir’in sizin gibi bir hocaya sahip olması gerçekten çok güzel.Ellerinize sağlık.!!!!!

Pelin Yurtsevenler

Sevgili Prof. Dr Fatih Şendağ Ve Ekibi;
Operasyonun başarılı geçmesi ve sonrası benim için çok önemliydi. Hocamın sayesinde bütün zorlukları atlattım. Fatih hocaya ben ve ailem çok güvendik. Tedavim sürüyor ilgi ve alaka çok iyi.Her şey için çok teşekkürler. 24.08.2016

Özge Duygu Yorulmaz

Öncelikle başta Fatih Bey olmak üzere tüm ekibine sonsuz teşekkürler. Baştan sona ilginiz ve alakanızı eksik etmediniz. Hep güler yüz ile karşılandık.Yapabileceğinizin fazlasını yaptınız.Daha önümüzde uzun bir süreç var.Galiba daha fazla görüşeceğiz. .1 ay sonraki süreçte de bu şeklide mutlu bir görüşmemiz olur.Her şeyinizden mutluyuz.Çok teşekkür ederiz.

Seyhan ve Ersin Bircan

Sayın Prof. Dr. Fatih Şendağ;
10 Ağustos 2016 tarihinde siz ve kıymetli ekibiniz ile kent hastanesinde miyomlarımın alınması ile ilgili ameliyatı çok başarılı bir şekilde yaptınız. Ameliyat öncesi ve sonrası kendimi çok iyi hissettim. Bir haftalık dinlenme sürecinde de her şey çok yolundaydı. Tam anlattığınız gibi geçti. Bugün tam bir hafta oldu. Normal hayatıma geri döndüm diyebilirim. Her şey için çok teşekkür ederim. Çok nazik ve ilgili başarılısınız. Ben kendimi çok iyi hissediyorum. İyiki sizi bana önermişler ve ben buraya gelmişim. Ayrıca muayenedeki yardımcı arkadaşlarda aynı naziklikde ve ilgililer.
Sevgiler-Saygılar

Ayşe Evinç

Dr .Fatih Şendağ ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Sırma hemşire hanım,Hare hnm ,Sevil hnm ilginizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Sizlerin sayesinde kafamdaki kocaman soru işaretinden kurtulmuş oldum.Mutluyum :) :)

Fatma Özdemir

Mr çektirirken öğrendiğim 10 cm miyomum olduğunda çok korkmuştum. Ve araştırmalarım sonucunda Dr. Fatih Şendağ’ı bu konuda diğer hastalıklar konusunda son derece uzman olması beni çok sevindirmişti ve Fatih Beyin başarılı ameliyatı sonucunda korkularım mutluluğa dönüştü iyi ki Fatih Şendağ'ı bulmuşum çok mutluyum çok şanslıyım.Her şey için teşekkür ediyorum.

Naciye Öztürk

Sayın Prof.Dr.Fatih Şendağ;
Öncelikle başarılarınız için tebrik Etmek isterim.ben gerçekten çok memnun kaldım.ameliyatım çok güzel ve sorunsuz geçti.Ameliyat sonrasında da ağrım olmadı.Ayrıca bugün 6. Günüm ve normal hayatıma dönebildim.Size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum.İlginiz ve başarınız için.Umarım tekrar sağlığıma ilgili sıkıntı yaşamam ama yaşarsam da tekrar tercihim olursunuz.

Sedanur Satılmış

Sn. Prof. Dr. Fatih Şendağ
Emeklerinize ve hasta olarak verdiğiniz değerlere çok teşekkür erdim.
Güven veren bir duruşunuz var. Tekrar teşekkür ediyorum.
Ayrıca çalışanlarınızın hassasiyeti benim ile olan ilgileri için onlara ayrıca minnettarım.

Beyza Kulaksız

Karın boşluğumda büyüyen 30 cm lika yumurtalık kistimin ameliyatını, küçücük bir kesik ile gerçekleştiren, bence İzmir’in değil, Türkiye nen değil, dünyanın en yürekli insanı, değerli cerrahı ve insanı sevgili doktorum Fatih Şenay’a sonsuz teşekkürler.
26.07.2016
Tuğba Yüksek şan

Tuğba Yüksek Şan


Laparoskopik cerrahi yöntemiyle, sağ yumurtalığımda bulunan 8 cm lık kistimin alınmasını başarı ile gerçekleştirip sağlığıma kavuşmamı sağlayan Sayın doktorum Fatih Şendağ’a sonsuz teşekkür ediyorum.
Doktorum Fatih Bey ve ekibine vermiş oldukları güven ve sağlamış oldukları destek için çok teşekkür ederim, İyi ki varsınız:)
Saygılarımla
Gözde Aral 26.07.2016

Gözde Aral

Laparoskopik histerektomi ve mesane sarkması ile ilgili operasyonlarımı, başarıyla gerçekleştiren saygıdeğer doktorum Prof. Fatih Şendağ’a sonsuz şükran ve teşekkürlerimle.
26.07.2016
İclal Ünder

İclal Ünder

Fatih Hoca; önce size çok teşekkür ederiz. Sizleri bir hastanız vasıtasıyla tanıdık. İyi ki sizi tanıdık. Ameliyat dendiği zaman çok korkmuştum ama sizleri tanıdıktan sonra size güvenimiz sonsuz. İyi ki varsınız. Allah sizin gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin. Başta size ve ekibinize Hare hanıma çok teşekkür ederiz.
Saygılarımızla.
14.05.2016
Şeniz Akçagün

Şeniz Akçagün


29 Nisan 2016 da bir varmış bir yokmuş diye bir hikaye başladı. Ağrıdan öncesinde kısıtlanmış bir hayat, 29 nisan sonrası hafiflik ve özgürlük hissi. Yürürken bile dahi adımını istediğin gibi ağrı kontrolü yapmadan atabilmek. Tek keşke aklımdan ara ara geçen operasyona 2 sene öncesi karar verseydim. Operasyon öncesi her gün hayat için bir kayıpmış meğer.
Emeği geçen herkesin ellerine sağlık
Ayça Satıcı öz

Ayça Satıcı Öz

Ameliyat masasında dediğim gibi iğne fobim olduğu için tek korkum damar yolunun açılması oldu. Ameliyat esnasında ve sonrasında size olan güvenimden dolayı ne bir endişe, ne de bir korku oldu. Başta size ve ekibinize, sonra Hare hanıma her şey için teşekkür ederim. Her şeyin başı sağlık deriz ya, bunun içinde sizin gibi hekimlere ihtiyacımız var.
Saygılarımla
Buket İncirci
23.04.2016

Buket İncirci

Sayın Fatih Hocam;
Uzun zamandır sıkıntısını yaşadığım, dert ettiğim bu sıkıntıdan beni bu kadar kolay ve çabuk şekilde kurtardığınız için çok teşekkür ederim. Bu kadar kısa sürede normal hayatıma geri dönmek çok sevindirici. İyi ki sizi tanımışım. İyi ki sizin ellerinize kendimi teslim etmişim. Her şey için çok minnettarım. Çok teşekkürler.
Saygılar
Yeşim Ergen

Yeşim Ergen

Fatih Hocam;
İyi ki sizin gibi güler yüzlü ve güven duygusu veren birini tanıdım. Sizin bana vermiş olduğunuz güç sayesinde yıllarca taşımış olduğum miyomdan kurtuldum. 15.01.2016 tarihi itibariyle yeni bir yaşam beni bekliyor. Her şey için çok teşekkür ediyorum. Hare Hanım; size de her şey için çok teşekkür ediyorum.
Saygılar
Pınar Er

Pınar Er

Sayın Fatih Hocam;
Rahatsızlığım boyunca gösterdiğiniz ilgi ve desteğe sonsuz teşekkür ederim. Tüm şikâyet ve kaygılarımı sabırla, ilgiyle ve anlayışla dinlediğiniz, yardımcı olduğunuz için minnettarım.
Ameliyata sonsuz güvenle girmemi sağladınız bunu unutmayacağım. Her şey huzurla ve güvenle gerçekleşti sayenizde. Ekibinize de teşekkür ediyorum. İlginize, desteğinize, emeğinize çok teşekkür ediyorum. Sağolun, varolun. İyi ki varsınız. Sağ olun var olun. İyi ki varsınız. Saygı ve Sevgilerimle
Hastanız
Sevil Deniz Atilla

Sevil Deniz Atilla

Hayatımda ilk defa internetin ciddi anlamda işe yaradığı gördüm doktorumu bularak. Arama motoruna en iyi laporoskopik ameliyatı yapan doktor yazdığımda Prof. Dr. Fatih Şendağ’ın adını gördüm. Okuduklarım karsısında hem benim, hem de ailemin korkuları kayboldu. Bir anda hemen güvendik ve görüşmeye karar verdik. İyi ki de diyoruz şimdi. Aralık 2015 te sol-sağ yumurtalıklarımda ki çikolata kistlerini çok güzel bir şekilde temizleyip; hem de hafif bir ağrı hissetmeme ve güler yüzlü, içtenliğini esirgemeyen Doktorum Fatih Beye çok ama çok teşekkür ederim. Denizli de 2012 de açık ameliyat olduğum için çok korkuyordum ama sayenizde doktorlara güvenebileceğini öğrendim. Umarım çok ama çok daha fazla parlar geleceğiniz. Çünkü özelikle Türkiye’de sizin gibi doktorlara çok ihtiyacımız var. Her şey için tekrar teşekkürler, çok sağ olun Fatih bey.
Hare Hanımcım; size de ilginiz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim. Çok tatlısınız. Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere.
25.02.2016

Ayten Adıgüzel

18.03.2016
Sayın Fatih hocam, Nuri hocam ve ekipleri ile 09.03.2016 tarihinde olduğum operasyon sonrası (histerektomi) hayata bir kere daha, bambaşka bir güvenle yeniden başladım.
Şu hayatta bana göre en zor konu korkular ile yaşamak.
Bu operasyon sonrası korkularımdan kurtuldum. Kendimi artık daha korkusuz, mutlu, umutlu... harika hissediyorum.
Ameliyatımda bulunan doktorlarıma ve ekibine, tüm emekleri için yüreğimden sonsuz teşekkürler diliyorum.
Hepinizi çok seviyorum, iyiki varsınız ve benim gibiler için her zaman olmanız dileğiyle...
Kanatsiz meleklerime!
Ümran Ay

Ümran Ay

17.03.2016
LAPAROSKOPİK MYOM AMELİYATIM DÜŞÜNDÜĞÜMDEN KONFORLU GEÇTİĞİ İÇİN ÇOK MUTLUYUM.DR FARİH ŞENDAĞ VE TÜM EKİBİNE İÇTENLİK İLE TEŞEKKÜR EDERİM.KESİNLİKLE ÇOK PROFESYONEL BİR EKİPSİNİZ.
SEVİNÇ ÇELİK

Sevinç Çelik

Kesinlikle Laparoskopi ile gerçekleştirilemeyeceği öngörülmüş bir operasyonu; laparoskopik olarak başarılı, hiç bir komplikasyona sebep olmadan gerçekleştiren Prof. Dr. Fatih Şendağ'a, ekibine ve Hare Hanıma çok teşekkür ederim. Kendimi sağlığına kısa sürede kavuşmuş bir hastası olarak; alanında ki ilkleri başarmış, uluslararası bilim dünyasında isim yapmış Prof. Dr. Şendağ ile tanışma fırsatı yakaladığım için çok şanslı hissediyorum.Ülkemizin böyle kıymetli bir Profesöre sahip olması çok gurur verici. Başarılarınız daim olsun... Saygılarımla
Yrd. Doç. Dr. Banu Köz

Yrd. Doç. Dr. Banu Köz

Endişeyle 2 yıl boyunca ertelediğim miyom ameliyatımı büyük bir başarıyla gerçekleştiren Fatih hocama ne kadar teşekkür etsem az... Onun ve ekibinin usta elleri sayesinde rahmim korunarak dev boyuttaki miyom'dan kurtuldum... Hastasıyla empati kurabilen, insancıl tarafıyla güven veren, hemde işini büyük bir titizlikle yapan dört dörtlük bir hekime kendimi emanet ettiğim için çok şanslıyım. Evet ben olağan dışı (extreme) bir hastayım ama Fatih hoca da olağanüstü bir hekim.. Sonsuz teşekkürler

Şükran Bahar Akbulut

Hastanenizin hizmetlerinden , personnelerden ve hocamız Fatih ŞENDAĞ’dan çok memnun kaldık. Süreç çok başarılı geçti. Hoca dahil tüm personel çok ilgiliydi. İlginiz ve kaliteniz için çok teşekkür ederiz

Nuriye – Haydar Pektaş

Acıbadem Atakent tüp bebek ekibine
7 Haziran 2015 de başlayan heyecan ile beklemenin sonucu muhteşem bir mutlulukla sonu aldığımızda dünyalar bizim oldu. Şu anda 22. Haftadayız. Bir kıyımınızın olacağını biliyoruz. 10 yıl sonra böyle bir sevinci ve mutluluğu bize yaşatmakta olan Fatih Şendağ ve ekibine minnettarız.
Bu zaman zarfında görmüş olduğumuz ilgi, gösterilen alaka, bizim bu yoldaki güvenimizi ve takdirlerimizi sonuna kadar hak ettiler. Meylaya şükürler olsun ki karşımıza çıktılar.
Saygılarımla

Fikriye Yılmaz

Sevgili Fatih Şendağ
Kistinin alınması gerek dediklerinde hem sonrası için hemde oprasyon için bir çok korkularım olmuştu.Kısa bir süre içinde İstanbul dahil yoğun araştırmalarımız sonucu aynı isimde odaklandık ve hiç düşünmeden hocamın verdiği güvenle ameliyat maswasına yattım.İyikide yatmışım .Gerçekten çok kolay , sıkıntısız,ve güven dolu gözlerle bu derdimden kurtuldum.Şimdi sıra eşim ve benim için en öemli şey olan ve yıllardır uğraştığımız bebişlerde.Umarım doktorumuzun ellerinden bebeğimizi kucaklamayı nasip eder Allah.Hare hanıma ayrıca ameliyat ekibinize de sonsuz teşekkürlerimizle.Güzel günlerde görüşek dileği ile Fatih Hocam…
30.10.2015

Aslı&Onur Kahyaoğlu

Sevgili Fatih Şendağ Hocam,
İlk öğrendiğimden beri uzun zamandır ertelediğim bir sorundan kurtulmanın sevinci, ameliyat korkusuyla birleşmişti. Doktor araştırma aşamasında internette sizin başarılı operasyonlarınızı gördüğümde aklımdan geçen şey oldu. Rabbim en iyisi olsun, karşıma çıksın dediğim anda size gelmeye karar verdik. Sakin tavrınız, kendinize güveniniz ve hastaya verdiğiniz güvenle birleşince biraz daha rahatladım. Genç hastalara yaptığınız operasyonları söyleyince ve süreci anlattığınızda biraz daha rahatladım. Operasyon gününe kadar gergindim ama o gün değişik bir sakinlik oldu. Ve atlattım. Bir hafta içinde işime başlayabildim. Size, en iyi şekilde sıkıntılarımdan kurtulduğum için sonsuz teşekkür ederim. Ellerinize, emeğinize sağlık. Umarım siz tamamen İzmir’e ait olursunuz. Her ihtiyacı olana kendinize rahatlıkla teslim edebileceğiniz bir doktor diyorum. Tekrar çok teşekkür ediyorum.
30.10.2015

Sibel

23.10.2015 tsrihinde rahatsızlığımdan dolayı geçirdiğim laparoskopik kistektomi ameliyatını başarıyla gerçekleştiren , ameliyat sırasında ve sonrasında sorunsuz bir süreç atlatmamı sağlayan Prof.Dr.Fatih Şendağ’a , ayrıca bu süreçte tüm sorularıma cevap veren , yardımcı olan yardımcısı Hare Hanıma teşekkürlerimi sunarım.
Saygılarımla

Özlem Ölmez

Çok Değerli Hocam
Yıllardır çektiğim sıkıntıların sonucu hocamla tanışmam hayatıma bir ışık oldu. Geçirdiğim başarılı operasyonun ardından kendimi daha güçlü ve umutlu hissediyorum. Güler yüzü, güven vermesi, sihirli elleri için sonsuz teşekkür ediyorum.
Saygılarımla

Necmiye Aytar

Fatih hocam öncelikle size teşekkürlerimi sunmak isterim..2011 de 9 cm’lik bir miyomu ameliyat sonrası hiçbir komplikasyon yaşanmadan beni kurtardınız. Laoaroroskopik operasyonun bence Türkiye’de pirisiniz. 2015 17 Ekim cumartesi yine Salpenjektomi için tekrar beni ameliyat ettiniz. Bugün 25 ekim ve ben yine bomba gibiyim.. Hocam duygularımı sayfalarca anlatmak isterim. Size nasıl teşekkür etsem azdır. Hem insan olarak, hem doktor olarak örnek bir insansınız. Ayrıca çalıştığınız personelinizi de özen ile seçiyor olmalısınız ki operasyon öncesi ve sonrası prosedürlerde Hare arkadaşımdan çok memnun kaldık. İzlenim şudur ki sanki Hare Hanım adanmış bir insan. Ona da teşekkürlerimi sunuyorum.
Sevgiler ve Saygılarımla

Nilgün Ergun Aydın

Sayın Fatih Şendağ ve ekibine
Yıllardır birçok jinekolog dolaşmış ve bir türlü operasyon konusuna karar verememiş olan ben en sonunda müthiş Doktor Fatih Şendağ ‘ı tanıma şansına sahip oldum, hemen karar verebildim ve 7 Eylülde yapılan operasyon ile sağlığıma kavuştum. Kendisinin her sorumu büyük bir sabırla, bilgelikle yanıtlayabilmesi ve dünya çapında ismi geçen bu doktorun mütevazi yaklaşımını ve operasyonumda yarattığı büyük başarıyı ve tüm diğer hastaların bilmesini isterim, çünkü bu dev miyomlardan rahmi kaybetme olasılığım bana hep söylenmişti ve bu korkuyla 3 adet 10 cm’lik miyom boyutuna ulaşmıştı tüm karın bölgem. Doktor bey sadece cerrah değil aynı zamanda kendisi hem psikolog hem de kendini mesleğine adamış birisi. Ekibinde çalışan diğer hekimler ve özellikle Hare hanımın ilk andan itibaren pozitif enerjisi, güler yüzü hafta sonu bile bana her konuda yardımlarını asla unutamam.
Hepinize beni bu çok zor olan ameliyat ile sağlığıma kavuşturduğunuz için sonsuz teşekkür ediyorum.

Şeniz Akel Abatay

31.07.2015 tarihinde lalaroskopik myomektomi ameliyatı oldum. Öncesinde hiçbir şikâyetim olmamıştı ancak hızlı bir şekilde karnım büyüyordu. Kontrol için bir doktora gittiğimde çok büyük bir miyomumun olduğunu öğrendim ve çok korktum. Bu nedenle Fatih hocayı bulana kadar birkaç doktora gittim. Hepsi çok büyük olduğu için açık ameliyat olmama gerektiğini söylediler. Bu büyüklükteki bir miyomu laparoskopi olarak yapabilirim diyen var ise sizi kandırıyordur dediler.
Bu sırada bir tanıdığım vasıtasıyla Fatih hocanın adını duydum. İlk andan itibaren bana güven verdi.,biraz araştırınca doğru yerde olduğuma karar verdim. Bir hafta içinde ameliyatımı oldum ve en büyüğü 14 cm olmak üzere 19 tane Miyomum Fatih hocam sayesinde laparoskopik olarak alındı. Ameliyat sonrasında da her türlü bilgilendirdi ve çok ilgilendi. Fatih hocamın ilgisi ve başarısından dolayı şimdi çok daha iyiyim. Fatih hocama ve tüm ekibine minnettarım. İyiki kendisiyle tanışmışım.
Her şey için çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum. 08.08.2015

Esra Şahin

Sn. Prof. Dr. Fatih Şendağ
Branşınızda en iyisi olduğunuzu öğrendikten sonra size geldim ve hiç pişman olmadım.
Son derece memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.
Asistanınız Hare hnm’da ilgisi için ve güler yüzü için sonsuz teşekkürler
Saygılarımla

Ünhan Gelecek

Tüm muayenelerimde, ameliyat öncesi, ameliyatta ve sonrasında her türlü ilgisini esirgemeyen Sayın Fatih Şendağ’a, İsmail beye ve Hare hanıma ve tüm ekip üyelerine çok teşekkür ederim. Ameliyat sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamadığım için ekstra mutlu olduğumu belirtmek isterim. Tabi ki bu çok başarılı bir ameliyat geçirdiğim için Sayın Fatih Şendağ ve tüm ekip üyelerinin bilgisine, eline emeğine sağlık.Bir çok doktora gittim ama sonuç olarak güvendiğim tek kişi Sayın Fatih Şendağ olduğu için seçimim kendisinden yana oldu.
Tekrar her şey için çok teşekkür erdim.
11.06.2015
Endam Çetinkaya
E.Ü Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı
Araştırma Görevlisi

Endam Çetinkaya

Sn. Prof. Dr. Fatih Şendağ
10.06.2015 tarihinde laparoskopi yöntemi ile yapmış olduğunuz operasyondan son derece memnun kaldığımızı ve teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Ayrıca Acıbadem Hastanesi çalışanlarına ve Bilgehan hemşireye teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Hayatımda tek hayalim olan bir bebek dünyaya getirmenin yolunda engel olan Miyomdan beni kurtardığı için Fatih beye ne kadar teşekkür etsek az.
Sizinle tanışma fırsatı yakaladığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz.
Her şey için teşekkürler.
Saygılarımlr

Rüya Buğur Karasu

Sn. Prof. Dr. Fatih Şendağ
5 Haziran 2015 tarihinde laparoskopi ve histeroskopi operasyonuna girerken içimde bir güven ve gözü kapalı girdim. Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Hayatıma keşkelere hiç yer vermek istemesem de keşke bu operasyonu daha önce olsaymışım demekten kendimi alamıyorum.
Yaşadığım zorlu sürweçte; Doktoruma, Hare hanıma Sevgili eşime ve aileme sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Saygılar Sevgiler

Pınar Cananoğlu

Prof.Dr. Fatih Şendağ tarafından gerçekleştirilen laparoskopi operasyonuyla dermoid kisti ameliyatım başarıyla sonlandı.
Kendisi hem operasyon öncesi detaylı bilgilendirmesi, gülen yüzü hem de operasyon sonrası özeniyle benim gerçekten huzur ve keyif içinde bu süreci tamamlamamı sağladı.
Şüphe götürmeyen bilgi birikimi ve benim için daha önemlisi insani hekimliğiyle harika bir operasyon geçirmemi sağlamış oldu.
Kendisine ve ekibine sağlık dolusu ve mutlu binlerce teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Pınar Karaatlı

Bir çok doktorla görüşmem sonucunda miyomlarımın çok büyük olmasından dolayı hepsi açık ameliyatı önerdi.Tesadüf sonucu TV programında Prof. Dr. Fatih Şendağ’a denk geldim.İstanbul’ a gidip muayene olmayı düşündüm..Kendisi laparoskopi üzerine son derece başarılı bir doktordu ve şansıma belirli dönemlerde İzmir’de olduğunu öğrendim ve hemen randevu aldım.Çok korkuyordum ve ameliyat olmak istemiyordum ama Fatih hocayla görüştükten sonra ve laparoskopi yapabilirim dediğinde büyük bir rahatlık yaşadım ve karar verdim. Ameliyatım başarılı geçti ve kısa biz zamanda normal hayatıma döndüm. Başta Prof. Dr. Fatih Şendağ’a ve ekibine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Ece Aytop

Çok değerli Fatih Hocam;
Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler…
Ne kadar doğru ellere teslim olduğumu daha ilk anda verdiğiniz güvenden anlamıştım ve başarılı geçen operasyonum bunu kanıtladı.
Daha önce ancak açık ameliyat ile alınması mümkün denilen Miyomların, sizin ve ekibinizin büyük bir titizlik ve özen ile gerçekleştirdiği laparoskopi yöntemi ile alındı.
Operasyon öncesi ve sonrası göstermiş olduğunuz ilgi, hoşgörü ve samimiyet, bilgi ve tecrübeleriniz ile birleşince bir hafta gibi çok kısa bir sürede iyileştim.
İyi ki varsınız. Tüm iyi dileklerim siz ve ekibiniz için. Başarılarınız daim olsun ve birçok insan benim gibi şifa bulsun. Sevgiler

Evren Bayoğlu

Sayın Fatih Bey,yıllarca ertelemiş olduğum ameliyat kararını sizinle verebildim.Şimdi diyorum ki iyiki ertelemişim.Kısmet sizim gibi usta ellerle tanışmakmış.Gerek ameliyat sonrası rahat bir süreç geçirmiş olmam,gerek vermiş olduğunuz güven çerçevesinde size çok teşekkür ediyorum.Ellerinize sağlık iyiki sizin gibi araştırıcı usta eller var.

Zekiye Kubak

Sn. Prof. Dr. Fatih Şendağ
Tüm korku ve endişelerime rağmen tarafıma sağladığınız güven, samimi ve içten ilginize sağlığıma kavuşmamdaki çabanız için çok teşekkür ederim.
Asistanınız Hare hanımın güleryüzlü,pozitif ve yardımsever yaklaşımları içinde memnuniyetimi bildirmek isterim.
Sevgilerimle

Serap Gökçe

16 mayıs 2015 tarihinde değerli hocam Fatih Şendağ ve ekibinin gerçekleştirmiş olduğu başarılı bir operasyonla 2 yıldır yaşamış olduğum rahatsızlıklarımdan dolayı kurtulmuş bulunuyorum.
Ayrıca sürekli gittiğim doktorumun açık ameliyat önermişti.Hatta yumurtalıklarımı ve rahimimi almayı önermişti. Ama Fatih hocam bana kapalı operasyon önerdi ve hiçbir organ kaybı yaşamayacağımı söylediğinde extra bir mutluluk yaşadım.
Operasyon öncesi ve sonrasında bana göstermiş olduğu ilgilerinden dolayı başta Fatih hocamız olmak üzere İsmail Hocaya , hare hanıma ve tüm ameliyat ekibine katkılarından dolayı ve bana verdikleri güvenden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 20.06.2015

Fatma

Sayın Fatih Şendağ ve uzman ekibine yaptıkları başarılı operasyon için şükran ve minnetlerimi sunuyor ve teşekkürlerimi iletiyorum. Böyle işinde uzman bir profesör ve ekibi ile tanışmaktan çok memnun oldum. Tekrar teşekkürlerimi sunarım. İsmail Hocam ve güler yüzlü Hare Hanım sizlere de çok teşekkürler. 01.05.2015

Selda Sunay

30.05.2015 tarihinde değerli hocamız Fatih Şendağ ve ekibinin birlikte gerçekleştirmiş olduğu başarılı operasyon sayesinde 3 yıldır yaşamış olduğum sıkıntılarımdan kurtuldum.
Ayrıca estetiğe önem veren bir hanım olarak hocamızın geliştirdiği bir teknik olan single port (sadece göbek deliğinden)tekniği sayesinde izsiz bir operasyon geçirmiş oldum. Ayrıca önce sağlık desek de bu teknik sayesinde ertesi gün ayağa kalkmış ve sağlığıma kavuşup günlük yaşantıma geri dönmüş oldum.
Operasyon öncesi ve sonrasında bana göstermiş olduğu ilgilerinden dolayı başta Fatih Hocamız olmak üzere İsmail hocamız, sekreterimiz Hare hanıma ve tüm ameliyat ekibine katkılarından ve bana verdikleri güvenden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Tülin Özcan

Sayın Fatih Şendağ;
31.01.2015 tarihinde yapmış olduğunuz operasyonumun başarılı olmasından dolayı size çok teşekkür erdim.Sizin gibi dalında bir numara hoca tarafından ameliyat olduğumdan dolayı çok şanslı olduğumu düşünüyorum.
Size ve ekibinize çok teşekkür ederim.

İlke Yıldız

İlke Yıldız

Sevgili Fatih Bey
10.01.2015 tarihinde yağmış olduğunuz laparoskopik myom ameliyatı sonrasında hızlı bir iyileşme süreci geçirdim. bu kadar hızlı bir iyileşme süreci olacağını tahmin etmiyordum.
Ameliyat öncesi, ameliyat ve sonrasında göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim. İyiki ameliyat için bu tercihi yapmışım. bu korkulu süreçte insanın doktoruna güvenmesi çok önemli. Her şey için teşekkürler.

Duygu Doğusoy

Duygu Doğusoy

Sayın Hocam Prof.Dr. Fatih Şendağ;
Geçirdiği operasyonun uzmanı olduğunuz şeklinde aldığım bilgiler doğrultusunda size geldiğim için çok memnunum. Sayenizde az ağrılı ve kolay bir Operasyon geçirdim. Her şey için çok teşekkür ederim.

İyiki varsınız
Saygılarımla
Işıl Başeğmez

Işıl Başeğmez

Sn Fatih Bey ben Güllü Çelik
Yapmış olduğunuz laparoskopik myom ameliyatı için çok teşekkür ederim.Gayet başarılı bir ameliyattı.Her şey için çok teşekkürler
07.02.2015

Güllü Çelik

Öncelikle Hocama çok teşekkür ediyorum.
Hocamıza myom teşhisiyle geldim daha öncesinde gittiği doktorlarımız açık ameliyat yöntemiyle myomu alabileceğini, aynı zamanda rahiminde alınması gerekebileeğini söylediler.
Hocamız geldiğimizde ise laparoskopi yöntemiyle bu işlemin gerçekleşebileceğini ve rahimi koruyarak sağlığımıza kavuşabileceğimizi söylemesi ve kendinden emin konuşması bize güven verdi ve ameliyatı yaptırdık.Şimdi herhangibir şikayetim yok.,sağlıklı günlerime kavuştum.Herkese de bu yöntemi tavsiye edebilirim.

Havva Güneş

Havva Güneş

Sevgili Hocam iyiki sizi tanıdık. Kızımın ameliyatını sizin yapmanız bizim için bir şans oldu. Kızım sağlığına sizin sayenizde kavuştu. İlginiz ve sevecenliğiniz için çok ama çok teşekkür ederiz.

Saygılar
ŞENAY ATAY

ŞENAY ATAY

Sn Fatih Hocam
Senelerce çektiğim sıkıntılardan sizin sayenizde kurtuldum.bu kadar zor bir operasyon ancak bu kadar sorunsuz atlatılabilirdi.Size ne kadar teşekkür etsem az.Umarım sizin gibi değerli doktorlarımız artar ve keşke sizin gibi değerli doktorlarımız İzmir’de kalsa
Kendim ve ailem adına teşekkürler
Pınar Karakoçoğlu

Pınar Karakoçoğlu
Sayın Prof Dr Fatih Şendağ’a ve Dr İsmail Hakkı Yağan’a her şey için çok teşekkür erdim. İki yumurtalığımdaki kistlerden sayelerinde kurtuldum. Böyle değerli doktorlarla tanıştığım ve ameliyat olduğum içi çok mutluyum.
İyiki varsınız…
Damla Oğuz
08.03.2015

Damla Oğuz
28 mart 2015 tarihinde çikolata kisti ameliyatı oldum.Ameliyatım çok başarılı geçti.1 haftada normal hayatıma döndüm. Fatih ve İsmail beye emekleri ve ilgileri için çok teşekkür ederim.Operasyondan çok memnun kaldım.
Selin Ecem Altunkılıç

Selin Ecem Altunkılıç


4 Nisanda geçirdiğim myom ameliyatından önce oldukça sıkıntılı, üzgün günler yaşamıştık eşimle birlikte.Kontrol amacıyla gittiğim bir doktordan 12 cm büyüklüğünde bir myomum olduğunu öğrenmiştim ve myom nedir onu bile bilmiyordum.Gittiğim hiçbir doktor bu ameliyatın kapalı olarak yapılabileceğini söylemediği gibi çok daha korkunç başka senaryoları da dinlemiştik.Eşimin internette yaptığı araştırma sonucunda Prof.Dr.Fatih ŞENDAĞ’a ulaştık ve son bir umut randevu aldık.Hare hanım ve İsmail hocamız sayesinde bu ameliyatın olabileceğini öğrendik.
Bügün ilk kontrolüm yapıldı ve her şeyin normal olduğunu öğrendim. 14cm,4 cm, 3 cm ,2cm, 2cm , ve 1 cm olmak üzere bir sürü myom böylesine sihirli ellerle alındı benden .Sevgili Fatih Hocam size neler söyleyerek teşekkürümü, minnetimi anlatabilirim bilmiyorum.Sizler gibi değerli bir doktora rastladığım için öyle şanslıyım ki …
Çok çok çok teşekkür ederim, her şey için. Sağlığımı bana geri verdiğiniz için.

Esra Bilal Önder
13.04.2015

Esra Bilal Önder


Muayenehanenize gelirken bile güven içinde gelmiştim.Hiç tededdütüm olmadı. Geldiğim zaman güvenimin boşa çıkmadığınıda gördüm. Öncelikle çok güleryüzlü bir insansınız bir o kadarda sıcakkanlı. Ameliyat sürecim boyuncada hiçbir sıkıntı yaşamadım.Her şey yolunda ve çok güzeldi. Bu arada Hare hanımada çok teşekkürlerimi iletmek istiyorum. O da bir o kadar sıcakkanlı ve güleryüzlü.Tabi bu işler ekip işi derler hep çok doğru.Ben sizden ve sizinle birlikte çalışanlardan çok memnun kaldım .Elinize emeğinize sağlık.

Ezgi ŞANAL

Ezgi ŞANAL2009 yılında oğluma doğum yaparken fark edilen 3,5cm ,2 cm , 1 cm olma üzere 3 tane myomum olduğu söylendi.2008 yılında 4,5 cm lik bir myom ameliyatı olduğum için tekrarlamasına çok üzüldüm.Tekrar açık ameliyat olmak ve o acıları çekmek beni çok korkuttu.Sonra aradan 6 sene geçene kadar,karar verip ameliyat olmadım.Fatih Hocanın laparoskopi konusunda çok deneyimli olduğunu birkaç arkadaşımdan duyunca,kontrole geldim. Artık kaçış yoktu ve ameliyat olmam gerekiyordu.İçimde durdukça büyüyen myomlar vardı.4 nisan 2015 de nihayet ameliyat oldum.Operasyon akşam saat:17:00 de başladı ve 19:00 da bitti.İlk gece çok sıkıntısız geçti ve ertesi gün saat14:00 de evdeydim.Yürüyordum, hiç acım yoktu ve myomlarımın hepsinden kurtulduğum hariha bir gündü.Fatih Hocam sana çok teşekkür ederim.İyiki varsınız.Ekibinin ve Fatih Şendağın insanı feci rahatlatan bir havası var.Çay içmeye gidermiş gibi ameliyata girdim.Şu an bir hafta geçti ve ben bütün evi temizleyebilecek kadar iyi hissediyorum kendimi.Çok teşekkür ederim.

Pınar Özel

Pınar Özel

19 Şubat 2015 tarihinde olduğum myom ameliyatım başarılı geçti. Olumsuz hava şartlarına rağmen geç de olsa Hocam Fatih Şendağ ameliyata girdi. Her şey yolunda. İlgisi için Hare Hanıma ve Fatih Beye çok teşekkürler
Yasemin UYAR

Yasemin UYAR

Sayın Prof Dr.Fatih Şendağ’a
Gösterdiği güler yüz ve ilgili davranışından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Kısa bir zaman zarfında ayağa kalktım ve sıkıntımdan kurtuldum. Çok meşakkatli bir ameliyatı başarı ile tamamladınız, müteşekkirim. Ameliyatın ertesi günü biz daha kahvaltımızı yapmadan odamızdaydınız. Sorumluluk sahibi olmanızdan dolayı da ayrıca kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Sağlık ve esenlikle kalın.
Selamlar
Emine ÇAM

Emine ÇAM

Sayın Fatih Şendağ;
Bana ve aileme vermiş olduğunuz güvenden dolayı ameliyata giriş ve çıkış sürecim boyunca hiç korkum ve sıkıntım olmadı. Güler yüzünüz, hastalarınız ile olan iletişiminiz, işinizdeki başarınızdan dolayı rahatlığınız beni bu süreci çok kolay atlatmama neden oldu.
Ameliyatımın 7,günü olmasına rağmen kendimi çok iyi hissediyorum. Şunu itiraf etmeliyim ki, ameliyatımın ilk iki günü normal olarak oturup kalkmakta zorlandığımda aklıma ilk gelen kişi siz oldunuz. Sizin güven veren yüzünüzü düşünmek bile ameliyat sonrası korkularımı yenmeye yetmiştir. Hasta doktor ilişkileri bu anlamda çok önemli olduğunu düşünüyorum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Başarılarınızın her daim devam etmesini kalpten dilerim
Sevgiler,
Cansu Ergunoğlu

Cansu Ergunoğlu

Operation went well with in 24 hours felt very good. No discomfort or side effects. Stomach swollen for 2-3 days but now reduced. Burses a doctors very good. Have been very suprised low quick a painless the recovery from this operatıon has been. Would recommend this type of surgery compared to open surgery to anyone!

Tina Oakes

Fatih Şendağ size çok teşekkür ediyorum. 3 gebelik geçirdim sonuç olarak ölümle karşılaştık. Sorunumu çözdüğünüz için teşekkür ederim. Bundan sonra inşallah bebeğimiz olacak. Sizin sayenizde, derdimize çare olduğunuz için çok çok teşekkür ederim.

Zühre Mıtık

26.10.2014 tarihinde geçirmiş olduğum operasyon çok iyi geçti. Benim ilk operasyonum olmasına rağmen hem öncesindeki hemde sonrasındaki süreç zorlu geçmedi. Hatta tahminimden güzel geçti süreç. Başta doktoruma ve tüm ekibine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Merve Senem Engin

6 günlük hastane yatış süremde ve ameliyatımda her şey mükemmeldi. Hiç bir sorun çıkmadığı gibi her şey umduğumdan daha güzel geçti. Çok teşekkür ederim.

Gülşah Erden

19.10.2014 tarihinde saat 08:15 sularında tarafımca laparoskopik tubal cerrahi operasyonuna girdim. Ameliyat öncesi ve sonrası başarılı operasyon gerçekleştiren Prof. Dr. Fatih Şendağ tarafından ilgi ve alakası ile konusunda başarılı oluşu neticesinde memnuniyet içerisinde bir ameliyat geçirdim. Operasyon sonucunda 2 gün içerisinde normal yaşantıma dönüş oluşu neticesinde memnuniyetim 2 kat artmıştır. Açık ameliyat olmadığım için ve konusunda başarılı bir doktor tarafından (Prof. Dr. Fatih Şendağ tarafından) yapılması sonucu kendilerine teşekkürlerimizi arz ederim..

Özlem Emiroğlu

Ameliyat kararını Fatih beyin adını duyup araştırdıktan ve kendisiyle konuşma fırsatı bulduktan sonra verdim.

Ameliyat olana kadar hiç bir korkum olmadı çünkü doktoruma güvenerek ameliyata girdim. Neticede operasyonum başarılı geçti. Fatih beye teşekkür ediyorum.

Seda Burçak

Doktora ilk gittiğimde Myom teşhisi konulduğunda ve ameliyat olmam gerektiği söylendiğinde korkmuş ve üzülmüştüm. Fatih beyin adını vermişti doktorum. Kendisi ile ilk karşılaştığımda sakin ve güvenli konuşması beni sakinleştirdi, rahatlattı ve çok güzel bir şekilde ameliyatım geçti. Kendisine çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

Gülsoy Günaydın

Hayat'ın süprizler ile dolu olduğunu düşünüyorum. Kısa bir süre önce myom olduğunu öğrendim. Yönlendirilme ile Fatih hocamın bu konuda çok donanımlı olduğunu öğrendik ve Fatih hocadan randevu alarak muayenehaneye geldik. Bunu üzerine Myomun alınması gerektiği konusuna ulaştık. Hocamızın dünyaca ünlü olması dolayısıyla ameliyat kararını hiç düşünmeden o an karar verdik. Ameliyat gayet başarılı geçti. Hocama sonsuz teşekkürler. Kendisi dalının bir numarası. İyi ki var bizlere hayata bağlıyor ve daha güzel süprizler olmasını bekletiyor.

E. Ç. Çaçan

Sn Fatih Şendağ tarafından 13.12.2014 tarihinde Laparoskopik rahim, yumurtalık ve mesane toplanması ameliyatı oldum. Gerçekten de herşey o kadar mükemmel ve başarılıydı ki kendisine çok teşekkür ederim. Kendisine İzmir'de de ihtiyacımız olduğunu tekrar rica edip İzmir'deki çalışmalarının devam etmesini rica ederim. Ameliyat öncesi ve sonrası göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyeti için ayrıca teşekkür ederim. Fatih bey için aldığım ilk referans 'magic hand' olmuştu. Onun ameliyatından sonra gerçekten çok haklı olduklarına bir kere daha şahit oldum. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Faika Dirik

Fatih bey bir çok doktorun yapamam dediği şeyi yaptı.Onun sayesinde miyomlarımdan laparoskopi ile kurtuldum. Operasyon sonrasında hemen toparlandım.tavsiye üzerine gitmiştim. Ben de herkese tavsiye edeceğim.

Gördüğüm en başarılı ve insancıl hekimlerden birisi.
Çok çok teşekkürler.. R.S.K.

R.S.K

2 aydır adet kanamalarım çok fazla geliyordu. Doğum sancısı kadar çok ağrılarım vardı. Doktora gittim ve rahimde miyom olduğu tesbit edildi. Doktor rahimimle birlikte miyomun alınacağını söyledi çok üzülmüştük. Çünkü çok gencim daha belki ikinci bebek sahibi olmak isteyebiliriz ama ben daha önce fatih hocama gelmiştim zaten. Ne kadar başarılı bir profesör olduğunu biliyordum. Hiç düşünmeden ona gittik oda ameliyat dedi fakat laparoskopi ameliyatı olacaktı yani kapalı ameliyat hiç korkmayın çok kolay bir ameliyat. Ertesi gün ayağa kalkıyorsunuz. Tek yapan da bu ameliyatı fatih hocam çünkü çok başarılı rahimimin alınacağına bile gerek görmedi. Benim için zor bir dönemdi fakat fatih hocamla bu aşamalar öyle kolay geçtiki anlatamam kendisi, yanında çalışan seda hanım ve sekreteri kent hastanesi çalşanları hepsi çok mükemmel bir grup.

ÇİĞDEM DEMİR

Geçtiğimiz Şubat ayında eşimin önerisi ile Prof. Dr. Fatih Şendağ’a muayene olup, “Laparoskopik histerektomi” kararı çıkınca gönül rahatlığı ile evet dedim. Artık beni tedirgin eden düzensiz, aşırı kanamalardan ve myomlardan kurtulacağım gün uzakta değildi. Ameliyat tarihini sabırsızlıkla bekledim. Ve her şey birkaç saat içinde oldu bitti. Aynı gün ağızdan gıda aldım. Hastanede ağrı kesiciye ihtiyaç duymadım, taburcu olduktan sonrada ağrım hiç olmadı. Ameliyattan sonraki gün yardımsız ayağa kalkıp, koridordaki kahve otomatından kahve almak ve operasyon sonrası ilk kahvenin tadını çıkarmak, doğrusu beni çok mutlu etti. Medikal sektörde ticari faaliyette bulunan eşimin önerisinin çok doğru olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Şu an kendimi çok iyi hissediyorum ve hiç ameliyat olmamış gibiyim. Dr. Fatih beye ve ekibine, ailecek en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Christine Erdiç

Uzun süredir çikolata kistlerim ve çok sayıda miyomlarımla birlikte yaşıyordum. Sıkıntılarım arttıkça, bu miyomların ve kistlerin mutlaka alınması gerektiğine karar verdikten sonra en önemli konu olan bu ameliyatı kime yaptırmamız gerektiği idi. Bir doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüşmeye gittiğim Fatih Beyin, daha ilk görüşmede gerek duruşu, açıklamaları ve konuya yaklaşımıyla gerekse uzmanlığı ile bu ameliyatı yapabilecek en doğru kişi olduğuna karar verdim. Sayesinde çok başarılı bir ameliyatla miyomlarımdan ve kistlerimden kurtuldum ve çok kısa bir süre içinde normal hayatıma döndüm... Kendisine ve ekibine herşey için çok teşekkür ediyorum. Herhangi bir sorunda hiç düşünmeden kendinizi emanet edebileceğiniz bir doktor olduğunu düşünüyorum.

Ebru Binlik Künkcü

Fatih bey merhaba ben emine ipek Günindi .Eşimle Kıbrıs'dan gelmiştik size ameliyat olmaya. Güzel bir haber vermek için sizi rahatsız ettim eşim 6 aylık hamile. Bu güzel şeyde sizinde emeğiniz Var bunu biliyoruz o yüzden size de bir teşekkür etmek istedik. Eşimin çok selamı var size.

Ali & Emine İpek Günindi

merhaba Fatih Bey, ben sizin 24 haziranda dış gebelik ameliyatı yaptığınız hastanızım. Şu anda 23 haftalık hamile olduğumu ve sizin ameliyat ettiğiniz tam da dış gebelik yaşadığım taraftan (yani sol tüpten) gebe kaldığımı söylemek istedim. Hatırlarsanız sol tüpten korktuğum için yumurta takibi yaptırıp sağdan yumurtlama gerçekleştiğinde korunmayı bırakacağımı söylemiştim. siz gülmüş ve çok mantıklı bulmamıştınız. haklı çıktınız. ben sağdan değil soldan yumurtlamanın gerçekleştiği ay gebe kaldım.Yani hasar görmüş olan taraf.ameliyattan tam 3 ay 10 gün sonra.Eşim ve ben size çok teşekkür ediyoruz. iyi ki varsınız.

Sevim Meyan Akyurt

Sayın Prof. Dr Fatih Şendağ ve ekibi Ameliyattan önce ve sonra göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Mutlu ve sağlıklı bir yıl olmasını dilerim.
Not: tüm ekibinizde ilgileri ve sevecen tavırları için teşekkür ederim

Melike Güntuğ AYDIN

Öncelikle Dr. Fatih Beye çok teşekkür ederim. Ameliyatım zor bir ameliyat olmasına rağmen en başarılı şekilde sonuçlandı. Fatih Beyi ve ekibini bulmuş olmak büyük bir şans oldu benim için. Bütün sorularıma cevap vermesi hatta soru sormadan her şeyi olduğu gibi anlatması, gerçekçi yaklaşımıyla Fatih Bey ameliyat öncesi ve sonrası bütün sorunlarıma çözüm buldu. Fatih bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

Senem Utkan Tuç

Fatih Hocama teşekkür ederek satırlarıma başlamak istedim. Buraya geldiğimde gerçekten çok umutsuz ve mutsuzdum. Çünkü Fatih Hocama geldiğimde birçok doktor rahmimin alınmasını istemiştir, fakat Fatih hocam bunun radikal bir karar olduğunu rahimim almadan da beni sağlığıma kavuşturacağını söyledi. Gerçekten de bunu başardı. Doktorum için çok zor bir ameliyattı eminim ama benim için çok kolay geçti. Ameliyat sonrası neredeyse hiç sıkıntı çekmedim. Ameliyat öncesi ve sonrası hocam hep yanımdaydı. Resmen beni resetleyip yeniden formatladılar. Başta Fatih hocam ve ekibine tekrar tekrar teşekkür ederim sayelerinde kaliteli bir yaşam sürmeye başladım.

İnci Cengiz

Prof. Dr. Fatih ŞENDAĞ’ın 03.09.2013 de yapmış olduğu başarılı ameliyattan dolayı kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim. Ayrıca dünya çapındaki başarısından dolayı kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim. İyiki varsınız…

Öznur Şimşek

Servikal gebeliğimi ilk öğrendiğimde alanında uzman olduklarını ilan ettikleri bir çok profesör doktor ile görüştüm. Hepsinin ortak kanısı, bu gebeliğin 17.000'de bir görülen ve uzun bir tedavi sürecine bağlı olarak en az 2-3 hafta yatış yapmamız gerektiğini söylediler. Bu süre zarfında hangi tedaviyi uygulayacaklarını kararlaştıracaklarını söylediler. Durumun çok ciddi olduğunu ve direkt kürtajın mümkün olmayacağını ve hayati riskimin olduğunu söylediler. Tam hastaneye yatacakken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Fatih Şendağ ile karşılaştık.
İlk muayenesinden sonra bize olası senaryoları anlatıp durumun çokta vahim olmadığını kendisinin bu işi yapabileceğini belirtti. O kadar rahatlamıştım ki bir anda bütün korkularımız geçti.Bir gün sonra ameliyat için randevulaştık.Operasyon çok kısa sürmüş gibi gelse de Fatih bey çok başarılı bir operasyonu itina ile sıfır risk boyutunda tamamladı.Artık her konuda sözüne güvendiğimiz ve hiçbir zaman bizi yarı yolda bırakmayacağına inandığımız bir doktorumuz var. Diğerleri yüzümüze karşı şunu söylemişlerdi *durumunuz ciddi ,gebelik riskli bölgede,biz bu riski alamayız* Ama Fatih bey riski göze aldı. Taşın altına elini soktu. Sizi seviyoruz…

Hasan-Nurcan Kafadar

Kıymetli doktorum Fatih Bey,(Fatih ŞENDAĞ) Size gelmeden önce, sizi tavsiye eden doktor arkadaşınızdan hastalığımla ilgili sizin dışınızda başka bir yere gitmemem istendi. Daha oracıkta ben derdimin çaresini buldum,neden önceden sizi bulmadığım için biraz üzüntü yaşamıştım. Çünkü 8 ay arayla 2 tane operasyon geçirmiştim.Size geldiğimde ise bana çare olacağınızı vermiş olduğunuz güven ve yaptığınız işim tecrübesi açısından bir hayli rahatladım ve anlamıştım. Çok korkuyor olsam da sizin hastanız olmaktan gurur duyup ameliyat olmaya karar verdim ve bu gün ameliyatımın üzerinden tam 7 hafta geçti ve rahatım.Keşke önceden elmiş olsaydım.1 kere acı çekmiş olsaydım.Geç oldu ama ama benim için iyi oldu.Size ne kadar teşekkür etsem az. Bundan sonrada gereken ne olursa yapacağınızdan hiç şüphem yok. Ülkemiz adına ve kariyeriniz adına yapmış olduğunuz işlerden dolayı hastanız olarak büyük GURUR duyuyorum. Başarılarınızın her zamanki gibi devam etmesini Yüce Mevla’mdan temenni ediyorum. Rabbim size sağlık ve huzur versin.Sizde bizlerin dertlerimize vesile olun. 11.12.2013

Havva Çınar

Fatih Hocam, Sonsuz teşekkürler 26.11.2013 ‘de hastaneye girişim oldu 27.11.2013 saat:10:30’da ameliyat oldum. Yaklaşık 1 saat içinde yoğun bakımda kendimdeydim. Sondam olmasaydı oradan yürüyerek çıkabilecek kadar iyiydim. Diş çektirmekten bile kolay hale getirdiğiniz bence çok ciddi ameliyat için sonsuz teşekürler. Bilseydim hiç bu kadar dert etmezdim. Sonsuz teşekkürler. Bu amelilattan korkan kastalar için telefon numaramı verebilirsiniz. Siz harikasınız Fatih Hocam (Bu arada bugün ameliyatımın 5.günü ben yürüyerek geldim.)

Arzu Beşer

Üç senedir çekmiş olduğum ağrılardan,laporoskopi ameliyatı ile kurtuldum. Ameliyat ve iyileşme döneminde hiçbir sorun yaşamadım. Fatih Bey’in ameliyat öncesi ve sonrasındaki tüm süreçler hakkında detaylı bilgi vermesi benim için çok önemliydi Sn. Prof.Dr.Fatih ŞENDAĞ ve personeline güleryüzlü yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

Senem K.

Anne olmamış bir bayan için rahim ameliyatı olacağını duymak çok korkutucu.İnsanın aklına her türlü olumsuz düşünce gelebiliyor. Özelliklede birden fazla doktora gittiyse ve her birinden farklı tepkiler aldıysa. Fatih Bey ile ilk görüşmemizde kendisinin güven verici konuşması sayesinde hemen ameliyat olmaya karar verdim.Şu anda da doğru karar verdiğim için mutluyum. Ameliyat öncesi ve sonrası doktorum ve ameliyat ekibinin ilgisi için çok teşekkürler.Rahat bir şekilde ayağa kalkmak ve sağlıklı olduğunu bilmek çok güzel. Her şey için teşekkürler.

İlke Nayman

Çok korkarak girdiğim ameliyattan rahatlamış ve mutluluk içerisinde çıktım.2 senede 3. Ameliyatım olacağı için özellikle çok korkuyordum.Fakat Fatih Bey o kadar öz güveni yüksek bir doktor ki bana o güveni hissettirdi ve bende rahat bir şekilde ameliyata girdim.Ameliyattan sonra hemen ayaklandım ve günlük işlerimi yapabilir duruma geldim hatta bu yüzden acaba ameliyat oldum mu diye bir ara kendimi bile sorguladımJFatih Bey’e çok teşekkür ederim.Başarılarının ömür boyu devamını dilerim.

İlknur Kaya

Üzerine düşünüp kaygılandığımız böylesine hassas bir konuda bizim kadar önemseyip titiz bir şekilde çalışan becerikli ve iyi organize olmuş ekibe kendimi emanet ettiğim için çok şanslıyım. Teşekkürler :)

Seden A.

Fatih Bey’in yaptığı operasyondan sonra hiçbir şikayetim olmadı. Çok rahat bir operasyondu. Her şey için teşekkürler.

Gökben Öndeş

Ben endometriosiz dördüncü evre bir hastanızdım. Sizinle ilk görüşmeye geldiğimde daha önce başka yerlerde söylenenlerin aksine o kadar olumlu yaklaştınız ki hiçbir tereddüt etmeden ameliyata girdim. Ben ameliyat sonrası ağrı sızı çekmeyi beklerken tam aksine hiçbir ağrım olmadı ve bu sıkıntılı dönemi siz ve ekibiniz sayesinde kolayca atlattım. Size, ekibinize ve bizi güler yüzlü ve sıcak karşılayan Selda Hemşire ve Hare Hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Firuze Koca

Sevgili Dr. Fatih Şendağ’a bir doktordan öte ilgili ve samimi yaklaşımı, bilgilendirmesi, aklımda soru işareti bırakmadan yol göstermesi kendisinin ve ekibinin ameliyat öncesi ve sonrasında gösterdikleri ilgiden dolayı, verdikleri güvenden dolayı çok teşekkür ederim. Çok rahat bir ameliyat geçirdim ve kısa sürede günlük yaşamıma döndüm. Tekrar teşekkürler…

Sinem Özün

Yaklaşık 4 yıldır miyom sorunum vardı ve bu süre içinde birkaç doktor muayenesinden geçtiğim halde bana ameliyat önermediler fakat son dokuz ayda artık adet dönemlerim benim için bir kabus olmuştu. Ne yapacağımı şaşırmış durumdaydım ve tekrar doktor kontrolüne gittiğimde benim rahmimle birlikte alınabileceğini söylediler ve bir kez daha dünyam başıma yıkılmıştı. Ameliyat olmaya karar vermeden önce internette bir araştırma yaptım ve çok şükür ki Dr. Fatih ŞENDAĞ’a ulaştım. Kendisiyle görüşmeye gittim. İnsan Fatih Bey’in yanında öyle rahatlıyor ki, öyle mütevazi, öyle hastasını rahatlatan ifadeler kullanıyor ki ben ilk görüşmemde ameliyat olmayı kabul ettim ve bir hafta sonrasına randevu aldım. 9 Eylül 2013 tarihinde ameliyat oldum ve hayatım öyle değişti ki ve ameliyatın bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Satın Dr. Fatih ŞENDAĞ bey size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki sizi tanıdım iyi ki benim doktorumsunuz. Ayrıca ameliyat olduğum Özel Kent hastanesine ve güler yüzlü personeline çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Çıracı

Prof. Dr. Fatih Şendağ’ın muayenehanesine çikolata kisti şikayeti ile geldim. Kistlerin boyutu nedeni ile, doktor beyin bana dediği ilk şey ameliyattı. Daha önceden hiç operasyon geçirmemiş biri olarak operasyon lafı beni ürkütmüştü. Fakat doktor bey ve hemşireleri sayesinde bu operasyona bilinçli bir şekilde ve sonrasında da ve kendimi çok kısa sürede toparlayarak atlattım. Operasyonumu bir hasta sonrasında doktor beyle izleyerek aslında ne kadar komplike bir operasyonu emin ellerde geçirdiğimi anladım. Tüm bu süreç içinde muayenehane ve hastanede bana yardımcı olan hemşirelere ve en önemlisi Fatih Bey’e teşekkür ederim.mtaskinlar

Mine Taşkınlar

İnanın yeniden doğmuş gibiyim. O yoğun kanamalar, aşırı kansızlık, yanlış teşhisler, hastane trafiği, hayat kalitem o kadar düşmüştü ki anlatamam. Tamamen umutsuzluğa kapılmıştım, ta ki Fatih hocama rastlayana kadar. Onun sayesinde bu kabustan kurtuldum. Normal bir insan gibi yaşıyorum. Sanki onları hiç yaşamadım. Bunları bana unutturan Fatih hocama ne kadar teşekkür etsem az. Hani bazı insanlar vardır ya büyüdükçe küçülürler. Fatih hocam da o bilgisi, o donanımına rağmen çok alçak gönüllü, çok insancıl biri. İyi ki tanıdım, iyi ki böyle bir akademisyene sahibiz. Fatih hocama ve ailesine bir ömür boyu sağlık ve mutluluk diliyor başarılarının daim olmasını en içten dileklerimle diliyorum…

Hülya Dormanlı

Bugün kızım 1 yaşına girdi Fatih beye bizim için verdiği emeklerden dolayı bir kez daha teşekkür etmek istedim.sizin kadar başarılı bir doktoru tanımak belki de hayatımdaki en büyük şansımda. ..

Hatice Paçun

Öncelikle 3 hafta önce Fatih Bey tarafından yapılan ve son derece başarılı geçen operasyonum için doktoruma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca dünya çapındaki başarılarını gururla takip ediyor ve tebrik ediyorum.

Çiğdem Kümbetli

Esra Yavuz’un annesiyim kızımın yumurtalığında kist olduğunu duyunca şok oldum. 2 profa baş vurdum ve açık ameliyat dediler. Sonra araştırdım Prof. F.Şendağ’ı tanıdık ve dikişsiz ameliyat oldu ve yumurtalığını kurtararak. Nasıl mutluyuz herkese tavsiye ederiz. Sadece tanıyın yeter.
Çok teşekkür ediyoruz iyiki VAR…
Yavuz Ailesi Esra Yavuz
Ben 22 yaşındayım ve bundan 4 ay önce yumurtalığımda çikolata kisti olduğunu öğrendim. Fatih Şendağ ile tanışmadan önce iki doktora gitmiştim. Onların yaklaşım şekilleri ve yöntemleri güven vermemişti. Daha sonra Fatih Bey ile tanıştık ve hemen o gün ameliyata karar verdik. Uygulamış olduğu laparoskopi yöntemi ve yaklaşım şekliyle ben ve aileme güven vermişti. Yumurtalığıma zarar verilmeyeceğini ve sadece kapalı yöntemle ameliyat olacağımı çok net bir şekilde belirtmişti. Ameliyatım başarılı geçti. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum. Bizden güler yüzünü eksik etmeyen ve her daim güven veren Fatih Şendağ ve ekibine ben ve ailem adına çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız..

Yavuz Ailesi

Fatih Hocamı bir arkadaş kanalı ile tercih ettim. Gerek teşhiste gerekse ameliyat sürecinde yapılan işlemlerden çok memnun kaldım. Rahatsızlığım 2 yıl devam etmesine rağmen doğru teşhis ve doğru tedavi yapılmadı. Ama Fatih hocamla birlikte teşhis ve tedavimdeki süreç hem hılı hem olumlu geçti. Bu durumda beni fazlasıyla rahatlattı. Bütün bu işlemler esnasında verilen hizmet ve ekibindeki personelin anlayış ve güler yüzlülüğü beni fazlasıyla memnun etti.
Başta Fatih hocam olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederim.

Güldal Tıraş

7 yıldır endometriozis hastasıyım. Bugüne kadar 2 başarısız ameliyat sonrası Prof Dr. Fatih Şendağ ile tanışma fırsatım oldu. Doktorum ile tanıştıktan sonra hayatım tamamen değişti . Bu illet hastalık nedeni ile yaşadığım hayatımım tamamen olumsuz etkileyen ağrılarımdan doktorumun başarılı ameliyatı sayesinde kurtuldum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Hayatıma konforu tekrar kazandırdığı için kendisine minnettarım.

Müge Yücel

Fatih Beyin hastasıyım , septum ameliyatı oldum ameliyat ile ilgili korkum ve paniğim vardı,Personel ve doktorumun verdiği moral ile ameliyatım başarılı geçti Fatih bey ve ekibini gelecek yaşantısında başarılar dilerim.Tüm dostlarıma da tavsiye ederim

Vesile Öztürk

Rahimde 10 cm büyüklüğünde bir myom olduğu teşhis edildiğinde bu büyüklükte bir myomu laparoskopik yöntemle başarılı bir şekilde alabilecek bir doktor aramaya başladım.Bunun üzerine Dr. Fatih Şendağ’ın web sayfasına eriştim, bu sayede myomlar,operasyon yöntemleri hakkında ön bilgi edindim. Yüzyüze görüşmemizde aldığım bilgi ve hocamın verdiği güvenle en kısa süre içinde ameliyat olmaya karar verdim.Hocamın ve ekibinin emekleriyle 11*12 cm büyüklüğünde bir myom başarılı bir şekilde rahmimden çıkarıldı,bu başarılı oprasyon için kendilerine minnet ve teşekkürlerimi sunuyorum.Ameliyat öncesinde bana özenli ve nazik bir şekilde bilgi ve cesaret veren Selda Hanıma ayrıca teşekkür ederim.Ülkemizde yetişmiş,sağlığımızı,hayatımız güvenle ellerine emanet edebileceğimiz bir hekim ve hoca olan Dr.Fatih Şendağ ile tanışmaktan mutluluk ve onur duydum.Hocam ve ekibine gelecek çalışmalarında başarılar dilerim.
Saygılarımla

Betül M.

Muhterem Hocam yıllardır çektiğimiz amansız hastalıktan ailemi olağanüstü başarılı bir ameliyatla kurtardığınız için başta şahsınıza vede ekibinize şahsım ve ailem adına çok teşekkür ediyorum. Eve geldiğimizde inanın kimse eşimin ameliyat olduğunu anlayamadı. Biz insanlar için böyle bir acıdan kurtulmak, yeniden doğmakla eşdeğer olduğuna inanıyoruz . Bu nedenle Sayın FATİH ŞENDAĞ hocama sonsuz şükranlarımı arz ediyorum .
Böylesine değerli şahsiyeti TIP alemine kazandırdıkları için anne ve babasınada hürmetlerimizi sunarız. Meslek hayatında üstün başarılarının devamını diliyoruz. Hocam sonsuz teşekkürler. KEMAL VE ZEHRA ALBAŞ. En içten saygılarımızla.......

Kemal Albaş

Doktorum Fatih Bey’e yapmış olduğu başarılı operasyondan dolayı teşekkür erdim. Uzun zamandır tedavi görüyordum ama sonuç alamamıştım, olmaz denileni başardı ve tüplerimi açtı. Güler yüzlü personelinede ilgilerinden dolayı teşekkürler.

Özlem Ayvaz Ağar

Fatih bey doktorum olarak size çok teşekkür ederim.Çünkü sizinle tanışmadan önce bir ameliyat daha oldum ve sizin amaliyatınızın çok farklı olduğunu anladık. Önceki ameliyatımızda 1 aya yakın sürede kendimi toparladım, ama sizin aöeliyatınızda 3-4 günde kendimi toparladım.Size ve ekibinize çok çok teşekkür eder Saygılarımla

Gönül Uzun

Benim çikolata kirsi ile tanışmam yaklaşık 2 yılı buldu. Benimde herkes gibi şiddetli ağrılarım oluyordu. tanı konulduktan sonra tedavisi için araştırlamalar yaptım. Fatih Şendağ Hocamızla tanıştım. Yaptığımız görüşmeler sonucunda ona güvendim ve inandım. Laparoskopik yöntemle ameliyat oldum. Çok memnunum. Kendisine her şey için teşekkür ederim. Güler yüzü anlayışı içinde teşekkür erdim.
Ayrıca değerli hocamın ekibine Selda Hanım, Seda Hanım ve Hare hanıma da teşekkürlerimi sunarım.
Yolunuz açık olsun. Herşey gönlünüzce olsun.
03.06.2013

Sibel Ordukaya

Edirnede’ki doktorum histeroskopi önerdiğinde bu operasyonu yapacak güvenli bir isim aradık. Yaptığımız araştırmalarda en güvenli isim olarak Prof.Dr Fatih ŞENDAĞ karşımıza çıktı. Kendisiyle tanışmak için Edirne’den gediğimizde ne kadar doğru bir karar verdiğimizin farkına vardık. Güler yüzü ve bilgisiyle hastayı rahatlatıyor. Çok güzel ve rahat bir operasyon geçirdim. Teşekkürler..

Eylem T. Şahin

Bundan 1 ay önce Sayın Fatih Şendağ tarafından yapılan miyom ameliyatı oldum. Miyomum 12 cm çapındaydı, büyük bir miyomdu. Fatih Bey ameliyatımı başarı ile gerçekleştirdi. Kapalı ameliyat olmama rağmen çok rahatlıkla miyomu çıkardı. Bu benim için büyük bir başarıdır. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Ameliyat öncesinde de kendisine çok güvendim. Onun beni ameliyat edecek olmasından dolayıda çok rahattım. Fatih beye başarılarının devamını diliyorum. Onun nasıl iyi bir doktor olduğunu da herkese anlatıyorum.

Aygül Arbun

Doktorumuz Fatih Şendağ tarafından 08.05.2013 tarihinde Üniversal Ege Sağlık Hastanesinde Laporoskopik Endoskopi yöntemiyle ameliyat olduk. Ameliyattan bir gün sonra dahi sanki hiç ameliyat olmamış gibi yürüyüp normal hayatımıza geri döndük hastane personeli ve tabiî ki doktorumuzun ilgi ve alakalarından dolayı ayrıca çok mutlu olduk. Söylenecek tek şey var,eğer bu ameliyat yapılacaksa tek kelimeyle bu şekilde yapılmalı teşekkürler.
Saygılarımızla

Sussanne Önder Vural

2008 yılı nisan ayından beri endometrioma hastasıyım. Gitmediğim hastane, gitmediğim doktor kalmadı. Bana verilen tek cevap ‘yapacak bir şey yok, çekeceksin’oluyordu. Son zamanlarda her ayın bir haftasını hastanede geçirmeye başladım.’her şerde bir hayır vardır’ derler ya benimkisi de öyle oldu. İş yerinden tanıdığım Berna Demirezen’in Fatih Bey tarafından myom ameliyatı olacağını duydum.Hemen araştırmaya başladım ve tereddüt etmeden randevu aldım.Gittiğimde yine olumsuz cevap alacağım diye endişe ediyordum,ama öyle olmadı.Fatih bey hastasını hastalığı ile ilgili çok iyi bilgilendiriyor ve insana güven veriyor.’Ameliyat olman gerekiyor’dediğinde çok fazla düşünmeden kabul ettim.Ameliyat olalı yaklaşık 6 ay oldu ve (çok şükür) şimdiye kadar hastanenin kapısından içeri bile girmedim.Benim gibi çare arayanlar bir kez olsun Fatih Beye muayeneye gelsin.Ne demek istediğimi o zaman anlayabilirler.Başta Fatih Beyi tanımama vesile olan Berna ablama ,Doktorum Fatih Beye ve ekibine çok teşekkür erdim.Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.İyi ki varsınız…

Neşe Yıldızlı

Fatih Hocam,
Sizinle tesadüfen internette doktor araştırırken karşılaştım web sitenizden.Bilgileriniz ve Laparoskopik rahim ameliyatı yapıyor olmanız çok dikkatimi çekti ve hemen randevumu aldım.
Sizinle ilk tanıştığımız günden itibaren, aklımdaki tüm soru işaretleri ve endişeler giderildi.
Ameliyat olacağım gün sizin ve ekibinizin yaklaşımı, güler yüzlülüğü çok rahatlattı beni. Geçirmiş olduğum rahim ameliyatını sayenizde çok rahat atlattım.
Siz ve ekibinize teşekkürlerimi sunarım.

Gülşen Ayça

05.02.2013
Uzun süredir yaşadığım sıkıntıları atlatmam ve yeniden sağlığıma kavuşarak önümü görmemi sağlayan Dr.Fatih Şendağ,hemşiresi Selda Hn. Ve çalışanlarına en içten teşekkürlerimle…
Alanında uzman kişilerle çalışmanın ne kadar önemli olduğunubir kez daha anladım.

Şenay Çine

Bana her konuda yardımcı olup aynı zamanda moral olan,gerek yaptığı araştırmalar gerekse de gerçekleştirmiş olduğu operasyonlar ile benimde ameliyatımı gerçekleştiren Fatih Hocama tüm emeği için sonsuz teşekkür ediyorum
Başarılarının devamı ile,

Ferda Güner

Ben çikolata kisti teşhisi ile doktora başvurdum. Bulunduğum şehirdeki doktorlar açık ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Ancak bir doktorum bana Fatih beyi tavsiye etti. Bende Fatih beye başvurdum. Kapalı ameliyat olarak yapacağını söyledi ve bende kabul ettim.Sağ olsun Fatih bey çok başarılı bir operasyon geröçekleştirdi.
Allah Fatih beyden ve Fatih beyi tavsiye edenlerden razı olsun.Şu an çok rahatım. Bütün hastalara tavsiyem mutlaka vakit kaybetmeden gerçek doktorlarını bulsunlar.
Çünkü biz geç bulduk genede ALLAH’A şükürler olsun sağlığıma önce ALLAH’IN sonra Fatih beyin sayesiyle kavuştum.

Dilber Güneş

Çok Teşekkürler Fatih Bey:…..
Manisa’dan bir meslektaşınızın tavsiyesiyle size geldik. Size gelene kadar çok doktor dolaştık. Hepside birkez daha laparoskopi yapılması gerektiğini söyledi,fakat ben yine temizlenemeyeceğini düşündüm ve tekrar aynı şeyleri yaşamak istemedim. İsminizi internetten araştırdığımda gerçektende zor olan ameliyatları yapıp başardığınızı öğrendim.Yinede nasıl olur tereddütüm vardı.Geldiğimizde: kendinizden emin bir şekilde; yapışıklıkları ayırabilirim,kistleri alabilirim az bir olasılılıkla zarar görme ihtimali var,dediğinizde size güvenebileceğimi doğru yerde olduğumuzu anladım. İyiki varsınız,size geldik,sizinle tanıştık. Çektiğim acılardan kurtulmak için: 15/01/2013’te evre 4 endometriyozis nedeniyle yaptığınız operasyonun üstünden 10 gün geçti. Kaydedilen cdleri izlediğimde ileri derecede bağırsak, yumurtalıklar,rahim,fallop tüpleri,idrar yolları top halinde birbirine girmiş,yapışmış durumdaydı;dikkatle ayırdığınızı,oluşan kistleri,sağ overdeki kisti temizlediğinizi gördüm. Elinizden geleni yapmışsınız.Teşekkür ederim. Mesleğinizde Başarılı, Dürüst ve Güvenilirsiniz. Size olan güvenimden dolayı çekinmeden rahatsızlığı olan herkese tavsiye edebilirim. Sizin sayenizde çok çabuk iyileştim,normal hayatıma döndüm,birdaha tekrarlamayacak inşallah,ağrılarımdan kurtuldum. Herşey için çok teşekkür ediyorum. Sizede sağlıklı,mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum,herşey gönlünüzce olsun…..

Zerrin Özdil

Sevgili Fatih bey,

bundan tam bir yıl önce, 04.01.2012'de beni ameliyat edip bir yığın ağrı ve sancıdan kurtarmıştınız, aradan çok zaman geçmeden müjdeli haberide aldık. Ve tam bir yıl sonra şu an üç aylık oğlumuz hayatımızın neşe kaynağı oldu. Size ne kadar teşekkür etsek boş. Hayatınızdan başarı, sağlık ve huzur hiç eksik olmasın.

Saygı& sevgiyle

Hüsniye Sema

Miyomla ilgili rahatsızlığım artık beni sosyal hayattan bile ayırmaya başlamıştı.Evden çıkamaz hale,işe bile gidemez hale gelmiştim. Bu rahatsızlığımın giderilmesinde doktorum Fatih Bey’in desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.Kendisinin bu konuda gerçekten işinin ehli olduğuna inanıyorum. Beni yeniden normal hayatıma döndürdü.

Meral Türkan Şengezer

2 Seneden beri miyomum takip altındaydı. Ancak 1 sene içinde 2cm’den 12cm’e çıkınca ürküp korkmamak elde değildi.Bir meslekdaşından Fatih Şendağ adını duydum. Operasyona karar verildi. Hastaneye yatışım ve çıkışım tereyağından kıl çeker gibi oldu. Teşekkürler Fatih Şendağ.

Berna Demirezen

Dr. Fatih Beye ilgisinden,verdiği güvenden dolayı çok teşekkür ederim.

Deniz Taşdan

Hayallerimiz,umutlarımız,heyecanlı bekleyişlerimizin sonucunu sizinle tattık.İnanın bunları size yazarken size ne kadar minenettar olduğumuzu anlatacak kelimeler bulamıyoruz. Bu duyguyu önce Rabbime,sonra size borçluyuz.Bütün bu süre zarfında,her an ,her saniye yanımızda oldunuz.Profosyonelliğinizin yanında,bize güler yüzünüzle,sıcak kanlılığınızla ve herşeyden önemlisi verdiğiniz güvenle yaşadığımız 9 aylık süreçte hep yenımızda oldunuz. Bizi hayatımızın anlamı, meleğimiz biricik kızımız Nil’imize kavuşturdunuz. Başta siz olmak üzere,ekibinize ve özellikle hemşiremiz Selda hanıma çok teşekkür ederiz

Lazoğlu Ailesi

Merhaba Fatih Bey,
Mesleğinizi mükemmel yaptığınıza inanıyorum. Hiç tereddüt etmeden size güvenerek ameliyat oldum ve sonuç hepimizin istediği gibi oldu. Ameliyat süresine giden yol gerçekten yıpratıcı, bunun en büyük nedeni bu operasyonu doğru kişinin yapmasını istemek ve ben bu kişinin siz olduğuna inandım,sizde beni haksız çıkarmadınız.Her şey için size tekrar tekrar teşekkür ediyorum.Mesleğinizde başarılarınızın devamının geleceğine zaten eminim. Ülkemizde sizin gibi mesleğini kusursuz yapan ve hastalarına emin ellerde olduğunu hissettiren bir doktorun olduğunu bilmek ve buna yakından şahit olmak çok gurur verici. Her şey gönlünüzce olsun.
Sevgiler,
22.11.2012

isimsiz

Merhabalar Fatih Bey,
Sizin için söyleyeceklerim çok fazla olmayacak belki ama kısa sürede de olsa destekleriniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.Başarılı bir operasyon geçirdiğime inanıyor ve umarım güzel haberlerle tekrar görüşeceğimizi temenni ediyorum.
Sevgiler,

Semahat Banaz

01.12.2012 günü laparoskopik yöntemle çikolata kisti ameliyatı oldum.Doktorum Fatih ŞENDAĞ sayesinde çok rahat bir ameliyat geçirdim.Hem 10cm’e ulaşan çikolata kistimden hem miyomlarımdan aynı ameliyatla kolaylıkla kurtuldum.Çok hızlı iyileştim ve kendimi çok iyi hissediyorum.Kendisine çok teşekkür ediyorum ve ekibine.
Sevgiler,

Nurhan Yalçınkaya

Bebeğimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldığımız için;Prof.Dr.Fatih ŞENDAĞ’a emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Hatice Pagun

Fatih Bey benim tavsiye üzerine tanıma şansı bulduğum bir doktordur.Beni en çok etkileyen tarafı,tam kariyerinin ağırlığına ve olgunluğuna sahip bir görüntü içinde olması ve hastalarıyla ilgilenme biçimidir.
Ülkemiz için önemli bir isim ve kazanç olduğuna inanıyorum.

Pınar Taşlı

Güven duygusu ve tecrübesi ile beni etkileyen ve sağlığıma kavuşmamı sağlayan doktorum Fatih ŞENDAĞ ve ekibine teşekkürler

Canan Güler

Beni uzun süredir rahatsız eden korkulu rüyam çikolata kistinden kurtaran Değerli Doktorum Fatih ŞENDAĞ’a ve ekibine teşekkürlerimi sunarım.

Ayşegül Öztürk

Hayatımın en güzel hediyesini bana armağan eden değerli doktorum Fatih ŞENDAĞ’a sonsuz teşekkürler

İrem Emrem

Bir operasyon geçirmek düşüncesi bile beni oldukça korkutuyordu.Ancak anladım ki kendini güvende ve emin ellerde hissetmek tüm endişeleri bir tarafa bıraktırıyor.Öncesinde ,sonrasında doktorum ve ekibinin yaklaşımı ve ilgisi, her soruma verdikleri detaylı ve tatmin edici cevapları,ulaşılabilirlik Ve daha pek çok şey sıkıntılı bir sürecin akılda hoş bir iz bırakmasına sebep oldu.Meslevi bilgi ve tecrübesi,doğru hasta yaklaşımı ile birleştirmek...Sanırım aradığım buydu.
Sn.Fatih ŞENDAĞ ve ekibine sonsuz teşekkürler

Mine Çertuğ

Dr. Fatih Bey’le tanışmamız başka bir doktorun tavsiyesi ile oldu. Bende 7cm. ve 4,5cm. olmak üzere iki adet çikolata kisti vardı. Her gittiğim doktor tabii ki ameliyat dedi fakat hiçbiri Fatih Bey kadar bize (eşimle-bana) güven vermedi. Fatih Bey’in kendinden emin konuşması, bu ameliyata kapalı başlayıp, kapalı bitireceğini söylemesi ona olan güvenimizi artırdı ve 4 Eylül’de laporoskopik yolla bu kistlerden kurtuldum. Ameliyatım çok başarılı geçmişti ve her şey yolundaydı.
Fatih Bey bize bu ameliyat sonrası gebelik şansını %50 olarak vermişti.6 ay bekleriz, gebelik gerçekleşmezse tüp bebek deneyeceğimizi söylemişti. Ama ben ameliyattan tam 1 ay sonra HAMİLE KALDIM :) inanamadım. Bu ameliyatı Fatih Bey’e olmakla ne kadar doğru bir karar verdiğimizi o gün yine anladık. Evet şuan 9 haftalık hamileyim ve bebeğim de, bende çok sağlıklıyız. Herşey yolunda çok şükür.
Fatih Bey’e ne kadar teşekkür etsek azdır. Allah onun başarılarını daim etsin. Fatih Bey’e de söylediğim gibi; bu ameliyatı Prof. Dr. Fatih Şendağ yapıyorsa; kişinin bu ameliyattan sonra hamile kalma şansı %70 bana göre. Benim gibi rahatsızlığı olanlar varsa ve tereddüt yaşıyorlarsa hiç düşünmeden Dr. Fatih Şendağ’a gidin.
Tekrardan Sonsuz Teşekkürler Fatih bey…

Serpil Demirhan

Merhaba ,
Evlendiğimde miyomum olduğunu öğrendiğimde önceleri önemsememiştim.2 sene içinde rutin kontroller boyunca hem sayıları arttı hemde büyüdüler.Birkaç doktora gittim boyutlarından dolayı ameliyat denildi.Tabiki ameliyat düşüncesi korkutuyor ve en önemliside bu ameliyat için doğru insanı bulabilmek kaygısı.
Sizi ameliyata giden sürecimde bir tavsiye üzerine araştırmaya başlamıştım.Eşimle görüşmeye geldiğimizde sizinde teşhisinizde aynı oldu ve neden bilmiyorum ama düşünmeden tamam dedik ve bir hafta sonrasına gün aldık.Karşınızdaki insan size güven veriyorsa herşey yoluna giriyor.Kapalı yöntemle yaptığınız operasyon çok başarılı geçti.Hastane,çalışanlar,ekip herşey mükemmeldi.Ertesi gün ayaktaydım.1 ay geçti üzeriden ve sanki ameliyat olan ben değilmişim gibi hayatıma devam ediyorum.İyileşme süreci şaşırtıcı şekilde hızlı oldu.
Miyomlar kendi kendine ne yazık ki yok olmuyor küçülmüyor.Bunun bir ilaç tedavisi yok. Miyomlarım rahim içinde değildi. Dışarıda rahmimin etrafını sarmış ve diğer organlarıma baskı yapıyordu.Tüplerime,yumurtalıklarıma,idrar torbama. Şuan çok huzurluyum hepsinden kurtuldum hemde başarılı bir şekilde emin ellerde.
Fatih bey size tekrar tekrar herşey için teşekkür ediyorum. Ülkemizde sizin gibi dalında gerçek anlamda uzmanlaşmış başarılı bir doktor.

G.B.

Merhaba Fatih Bey,
Ben Nevra Öztürk Atay. 2 Nisan sabahı sezeryan ile kızım İnci dünyaya gözlerini açtı.
Artık ben de anneyim. Size bir kez daha teşekkür etmek istiyorum çünkü sizin payınızın çok büyük olduğunu biliyorum.
Yaptığınız başarılı operasyondan sonra hemen hamile kalabildim ve bebeğime kavuştum.
Tedavinizi ve yönlendirmeleriniz için de teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.

Nevra Öztürk Atay

Ben Size ne kadar teşekkür etsem bilmiyorum ve ben size doktorlarin tavsiyesi ile gelmiştim 2 operasyon sonucu hem sağlığıma kavuştum hem de şuan 5 haftalık hamileyim size minnettarım

Burcu Akkaya

Merhaba ben Kasım 2010'da evre 4 endometriosis ve 6 cm endometrioma ve ileri derece yapışıklıklarla opere ettiğiniz bir hastayım. Ocak 2011'de FSH'ım 13.5 idi. Evleninceye dek OKS kullanmamı önermiştiniz. Haziran'da evlendim bu ay yani evlendikten 1 ay sonra 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Bunda yaptığınız ameliyatın payının büyük olduğunu biliyorum. Size binlerce kez teşekkür ederim. Aydın'da dr ..... .....'ya takip oluyorum. Şimdi tek istediğim bu bebeği sağlıklı bir şekilde kucağıma almak. Sizin de tavsiyeleriniz olursa bilmek isterim. Tekrar teşekkürler. Saygılarımı sunarım.

Nevra Ö. A.

öncelikle size çok teşekkür ederim beni sağlığıma kavuşturduğunuz için Şubat aynda laparoskopi yöntemiyle çikolata kisti amiliyatı oldum sayenide çok başarılı bir amiliyat ve sonrası geçirdim sizi anıdığım için çok şanslıyım sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarım.

Hatice Pagun

Bazı insanlar yürekleriyle çalışırlar. Onları diğerlerinden özel ve farklı kılan da budur. Yalnızca adlarıyla değil, sahip oldukları değerlerle de size güven verir, emin ellerde olduğunuzu hissettirirler. Ben böyle bir insanı, Prof. Dr. Sayın Fatih Şendağ'ı tanıdığım için çok şanslıyım. 23 Nisan 'da yanımda olduğu için kendisine minnettarım. Emeğinin, özverisinin bedelini ödeyemem. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Berna Çalışkan

Merhaba, Ben 01 Mart tarihinde İzmir de laparoskopi yöntemiyle myom ve çikolata kisti ameliyatı oldum. Ameliyatımı yapan ve sonrasında da yakından takip eden doktorum Fatih Şendağ a çok teşekkür ediyorum. Tüm arkadaşlarıma ve çevreme doktorumu öneriyorum. Fatih bey ile tanıştığım için de kendimi çok şanslı hissediyorum. Sağlığımı tekrar kazanmamı size borçluyum. Çok başarılı bir ameliyat gerçekleşti, korkunç ağrılarımdan kurtuldum. Ayrıca prof. olmanızı tebrik ederim, başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımı sunuyorum.

Songül Sidar

Merhaba ben Seval NAS bizde bu problemle karşılaşan çiftlerdeniz ve üç sene mücadele ettik
Nihayet Fatih ŞENDAĞ ile tanıştık ve hiç unutmam ilk görüşmede sizi bir bebekle gönderirim dedi
Bu sözler bize ümit verdi ve başladık başta her şey yolunda gitti ama başaramadık üç aşılamadan sonra artık ben hayal kırıklığından yoruldum ve cesaretim yoktu
Doktorumuzda gel bir daha deneyelim deyince karar verdik tüp bebek uyguladık ve iyiki yapıldı ilk denemede sonuç pozitifti tabiî ki çok mutlu olduk gebelik takibimizde de yanımızda doktorumuzla olmayı tercih ettik ve sorunsuz bir gebelikten sonra Ecrin isminde tatlı sağlıklı akıllı bir kızımız oldu ve çok mutluyuz
Bu sebeble her zaman yanımda olan eşime verdiği sözün arkasında olan sevgili doktoruma moral veren eşi Handan hanıma güler yüzü için Tuna ve Hatice’ye teşekkürler
Hayatımdaki değerli insanlardansınız sizi tanıdığıma çok memnunum davet ederseniz geliriz biz sizi davet ediyoruz bir gün toplanıp Bergama’ya bizi ziyarete gelin bekliyoruz

Seval NAS

Size çok teşekkür ederim beni sağlığıma kavuşturduğunuz için. Hastanenin beyaz prenslerine ve beyaz meleklerine bütün personeline hastalarla güzel ilgilendikleri için sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarım.

Hatice Erol

11/01/10 kent hastahanesindeki müdahaleniz sonrası siizi daha derin tanıma
isteği ile sitenizden edindiğimiz bilgi birikiminiziden emin ellerde tedavi
olduğumuzun yanında bizleri gururlandırmıştır en içten başarı dileklerimizi
sunar,kontak kurmamızı sağlayan Erdal Apaydın ve sahsınıza saygılar sunarız.

Şayan-İrfan Aytekin

sayın doktor Fatih Bey,
sizi geçtiğimiz yaz bir müdahelemizde ege ünv hastanesinde tanıkdık bir tavsiye ile eminN ellerde olduğumuzu hissettirdiniz. bugün tekrar görüşmemizde mutlu olduk ultrasonda 3 aylık bebeğimizi görürken.. ne kadar teşekkür etsek az..sizin gibi bilim adamlarına ihtiyacı var bu ülkenin.. gururla ve memnuniyetle bir kez daha teşekkür ederiz. inşallah sağlıklı bir gebelik gebelik döneminden sonra sağlıklı bir bebekle ziyaretiniz geliriz.

Pınar Yılmaz Tombak

Ben, hekimleri Tanrı’nın dünyamızdaki elleri olarak görürüm. O eller arcılığıyla insanlara şifa dağıtılır; hayat verilir. Bir de o eller dostça uzanırsa bir de o eller mahirse orada iyi bir hekimin olduğunu hemen anlarsınız. Gözlerinizin içine güvenle bakan kendinden emin gözler gördüğünüzde kararınızı hemen verirsiniz. Taa yüreğinizde hissedersiniz sorununuzu çözecek insanın karşısında olduğunuzu. Bu isim Prof. Dr. Fatih ŞENDAĞ ise sağlığınız güvenli ellerde demektir.

Fatih Hocam 8 Temmuz 2014’te bana Laparoskopik Histerektomi operasyonu uyguladı. Salı saat 19.00 gibi başlayan operasyon bir hekim için oldukça zorlu, uzun ve yorucuydu. Saat 22.00 gibi açılan gözlerim aslında benim için konforlu bir yaşama başlama anımdı. Aylardır süren yoğun kanamaları, kolumu kaldıracak derman bulamadığım günleri, kısacık bir mesafe bile yürümekten aciz olduğum zamanları geride bırakmıştım. Sabah Fatih Hocam yanımdaydı. Bundan sonraki süreci anlattı. 9 Temmuz Çarşamba 17.00’da Çiğli’de bulunan Özel Kent Hastanesi’nden ayrıldım. Henüz 24 saat bile olmamıştı. Oysa ben, hiç destek almadan kendim son derece rahat bir biçimde yürüyerek hastaneden ayrılıyordum.

Sonrasında ne en küçük bir ağrı ne bir acı ne bir sızı hissettim. Ne en ufak bir hareket engelim oldu. Ne bir tanecik ağrı kesici kullanmamı gerektiren bir durum yaşadım ne de bir damlacık kanama… Evet olmadı! Hiçbir olumsuzluk yaşamadım. Her şey mucize gibi güzeldi. Bir hafta sonra ilk kontrole giderken son derece iyiydim. 27 Ağustos’ta yine kontrol etti Hocam. Mükemmeldi. Bana operasyonu hatırlatan üç küçük kesi var karnımda. Başka hiçbir şey yok.

Doğrusu ben Prof. Dr. Fatih ŞENDAĞ’a sorunumu çözmek için yaptığım internet araştırmaları sonucunda ulaştım. İyi ki ulaşmışım. Son derece nazik, duyarlı, hastasını anlayan, yeterince bilgilendiren, hassas çalışan, ayrıntıları atlamayan mükemmel bir hekim ve saygın bir insan tanımış oldum.

Her şey için öncelikle Saygıdeğer Prof. Dr. Fatih ŞENDAĞ’a, gülümsemeleriyle insanı rahatlatan, ilgileriyle ve titiz çalışmalarıyla yanınızda olduklarını hissettiren çalışma arkadaşları Selda Hanım ve Hale Hanım’a sonsuz teşekkürlerim var.

Filiz BAŞAR

09.09.2014 tarihinde kent hastanesin laparoskopi amaliyatı oldum yaklaşık 7 yıldır çikolata kistim vardı ve gitmediğim doktor kalmamıştı çoğu doğum kontrol hapları verdi hatta en son geçici menepoza sokuldum ama tedaviye yanıt vermiyodum.

Amaliyat dedıler ve benim en büyük korkumdu sonra fatih hocayı buldum ve güvendim güler yüzlü yaklaşımı bana güven verdi ve o gün amalıyat kararı aldım ve iyiki de bu kararı almışım çok başarılı bir operasyon gerçekleştirdi fatih hocam, korktuğum gibi gerçekleşmedi yürüyerek çıktım hastaneden ve kısa zamanda topladım kendimi herşey için çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

Gözde Gelişigüzel

17 sene önce oğlumu kucağıma almıştım. Oğlumuz 1 ve 3 yaşındayken hızla büyüyen myomlar yüzünden iki defa daha açık ameliyat olmuştum. Yıllar sonra, peşimi bırakmayan myomlar artık rahimi de sarmıştı. Bu sefer eski cesaretim de yoktu, moralim çok bozukken bir sabah haberlerde Prof.Dr. Fatih Şendağ'ı gördüm. O an kararımı verdim, bu doktora gidecek ve kendimi teslim edecektim. 17 Eylül 2014 tarihinde Kent Hastanesinde zorlu bir Laparoskopik ameliyat geçirmişim. Geçirmişim diyorum çünkü hiç bir şey hissetmedim. Ertesi sabah koridorda yürüyüş yaparken yeni bir hayata Merhaba diyordum. Fatih Şendağ eli öpülesi, harika bir hekim. Kendisini, ekibini ve ailesini tebrik ediyorum. Prof.Dr. Fatih Şendağ, ülkemiz adına sizinle gurur duyuyoruz, ne mutlu bize. Sevgi ve saygılarımızla.... Laika Ustaoğlu / İzmir

Laika Ustaoğlu

Iki yildir evliyiz ve cocugumuz olmuyordu. Esimin rahim ici disi duvari her yeri miyomlarla kapliydi. Yaklasik iki yildir gitmedigimiz dr kalmadi hepsinden cocuk sahibi olmamizin imkansiz olacagini duyduk cokmus bitmis bir umut dunyamiz vardi . taa ki o muthis guler yuzlu allahin biz aciz kullarina lutfettigi shirli ellere sahip fatih sendag hocami gorunceye kadar. Suan bu yaziyi yazarken henuz daha kent hastahanesindeyim. Esim ameliyat olmus ve hocamin ellerinden tam tam 25 adet esimi mahveden miyomlar cikmis ve her ay cektigimiz agrilar bir yana bebegimizin olmasi icin bir e gel kalmadigini bilgisiyle yeniden dogduk. Sagol var fatih hocam. Rabbim sizi aciz kullrindan uzak tutmasin. Yunus palaz

Y. P.

Çok uzun zamandır yaşadığım rahatsızlıklardan sonra ameliyat kararı vermemde doktorun yaklaşımı ve tecrübeli oluşu en büyük etkendi. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum, kesinlikle gelmeyi düşünenler ellerini çabuk tutsunlar çünkü doktor bey çok yoğun ve randevu almak her geçen gün daha zor. Başta Fatih Bey olmak üzere, muayenehane ekibine ve ameliyat ekibine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Mine Bengi

Uzun zamandır ameliyat olup olmamakta tereddüt ettiğim bir myomum vardı. Fatih beyi hem tavsiye hem de internet araştırmalarımla buldum ve ilk muayeneden sonra hemen ameliyat olmak için tarih aldım. Hakkında zaten her şeyi araştırarak gitmiştim, ayrıca çok güven veren bir doktor. Laporoskopi ameliyatım başarılı geçti, tüm ekip ve hastane ortamı mükemmeldi, hiçbir olumsuzluk yaşamadan atlattım. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Sabahat Yıldırım

Laporoskopik myom ameliyatı
2 Ocak 2014 laporoskopik myom ameliyatı geçirdim. Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrasında hiçbir sorun yaşamadım. Ameliyat sonrasında sadece ilk bir hafta sırtımda hafif ağrılarım oldu. Bu süreç sonrasında günlük tüm aktivitelerimi yerine getirebilir duruma geldim. Bu ameliyat için hiç korkmaya gerek olmadığını gördüm. Başta Fatih Hoca olmak üzere tüm ekibine ilgi, yardım ve güleryüzlü yaklaşımından ötürü teşekkür ederim

Senem Karahan

Şiddetli adet ağrılarımdan dolayı doktora başvurduğumda 9cm büyüklüğünde myom olduğunu öğrendim. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Prof.Dr. Fatih Şen dağ’a ulaştığımızda, daha önce başvurduğum hiçbir doktorun vermediği güven duygusu ve ilgisi sayesinde korkularımdan kurtulup kendimi emin ellere teslim ettim. Başarılı geçen laproskopi yönteminden kısa bir süre sonra normal hayatıma geri döndüm.
Göstermiş olduğunuz ilgi, yardım, güleryüz ve samimiyetten dolayı Prof.Dr. Fatih Şendağ beye ve Seda Hemşireye ve tüm ekibinize çok çok teşekkürler. Sağlıklı olmak her şeyden güzel sizlerin sayesinde…

Hicran İnat

Fatih Doktoruma ve personeline çok teşekkür ediyorum. İlgileri ve aklımdaki sorulara net cevap vererek içimi rahatlattılar.Operasyondan çok korkuyordum. Yumurtalığımı kaybedeceğim endişesi beni çok üzmüştü, fakat doktorum tecrübe ve bilgisi ile yumurtalığıma kavuştum. Herkese çok teşekkürler.
Doğum günümde güzel bir hediye aldım.:)

Buse Demirler

Eskiden, ben daha küçükken yani, büyüklerimin ameliyattan ölesiye korktuklarına bir anlam veremezdim, kendim ameliyat olana kadar. Ancak anestezinin ve ağrı kesicilerin etkisi geçince anladım.,ameliyat gerçektende ağır bir şey .Bir doktor adayı olarak ameliyatın çözüm olduğunu,ancak başvurulacak son yöntem olması gerektiğini kavradım..Birazda kendi nazımla 3.günde tam olarak yürümeye başladım ve buna Sayın Fatih Şendağ’a borçluyum. Bana hiçbir sorun yaşatmadan beni iyileştirdiği için. Teşekkürler bana ameliyatı acısız ve sorunsuz öğrettiğiniz için.

Not: ekibinizde benimle çok ilgilendi ve bütün kaygılarımı giderdi. 1.sınıf tıp öğrencisi

Deniz Coşkuner

Operasyonum hakkındaki duygularım, Fatih Beyle ilk muayeneden sonra, operasyon kararını aldığımızda, her şeyin en azından benim için çok kolay ve rahat olacağı hissine kapılmıştım. Bunda hiç yanılmadığımı ameliyat sonrasında gördüm.
Ameliyatın ertesi gününden beri ayaktayım ve her ihtiyacımı kendim görebiliyorum. Bu benim için çok önemliydi Doktoruma teşekkür ediyorum. Sağlık ve başarılar diliyorum.

Vebidar Paksoy

Biz yeni evli bir çifttik ve bu hastalığı öğrendiğimiz zaman şok yaşadık. Kadın hastalığının adının geçtiği bütün doktorları araştırdık.2-3 ay çeşitli doktorlardan ilaç kullandık. Fatih Şendağ ismini duyduk. Sitesinden Fatih Şendağ’ı araştırdık. Yaptığı operasyonlar bize büyük güven verdi. Karar verdik ve geldik. Sorunsuz bir ameliyat geçirdim. Tüm içtenliğimle öneriyorum. Bir bayanın gidebileceği en başarılı doktor. Aynı zamanda gerek sekreteri gerek hemşiresi her zaman yardımcı oldu. Özellikle ameliyat hemşiresi Seda Hanıma çok teşekkür ediyorum. Konuşması ameliyattan hemen önce gelip benimle tanışması ve aradığım her zaman iletişime geçebilmem beni çok mutlu etti. Ve o soğuk salona girdiğimde onun yanımda olması büyük destekti. Fatih Şendağ ve ekibin herkesin tereddüt etmeden, sorgulamadan gidebileceği en güvenli ekip.

Burcu EYİOL

Çok Değerli Fatih Doktorum,
Sizinle tanışmam bir arkadaşımın gece yarısı telefonunda ‘Lütfen Çiğdem geçen sene çok acı çektin. Fatih Şendağ’a ol ameliyatını ‘demesiyle başladı.Hemen internete girdim.Sizin başarılarınızı ve hastalarınızın size olan teşekkür mektuplarını okudum. Ama içimden bu kadar da olamaz dedim. Taa ki sizle ve güleryüzlü hemşirenizle tanışana kadar.
Çevremdeki herkes durumumla ilgili endişeliydi.Haklıydılar da. Daha geçen sene açık ameliyat olmuştum. Ve şimdi bir sene geçmeden 10cm myom .
Şimdi ameliyatım biteli bir hafta bile olmadan kendimi bu kadar iyi hissetme sebebim olan siz değerli doktoruma ve yüce rabbime teşekkür ediyorım.
Siz özel birisiniz,sadece doktor olarak değil , insaniyet olarak.Hastaların duygularını anlayan ve değer veren , onun için gerçekten en iyisini düşünene kıymetli bir hekimsiniz.
Annem size ‘mucit’diyor.Haklı da!Ben sizi çok geç keşfettim.Ama artık biliyorum 9 yaşında ki kızım genç bir bayan olduğunda emin ellerde.
Her bayan kapalı ameliyatı hak eder demiştiniz bir söyleşinizde.Bana bu hakkı verdiğiniz için çok teşekkür ederim.
İyiki varsınız!

Çiğdem Bakıcı

Ben Fazilet Gönül 10 yıldan bu yana yumurtalık kisti ile başlayıp miyoma kadar süre gelen şikayetlerim oldu. İlk ameliyatım çikolata kisti için açık ameliyat yöntemi idi.Benim iyileşme sürem uzun oldu.İkinci ameliyatım için laparoskopik yöntemi ve Fatih Şendağ doktorumuzu tercih ettim.Çok zor karmaşık bir durumum vardı. Altı adet miyom alındı ve ben ameliyattan 2 gün sonra ayaklandım.Bütün problemlerim bitti.Çok memnunum . Çok teşekkür borçluyum.

FAZİLET GÖNÜL

Ameliyat olacağımı öğrendikten sonraki 3 hafta kâbuslarla geçti desem yalan olmaz. Her anım korku her anım stres. Ameliyattan sonra düzeleceğimi düşünerek kendimi avutmaya çalışsamda pek işe yaramadı açıkçası… Ameliyat günü hastaneye adım atığım an düşüp kalacağımı hissediyordum. Ameliyattan çıkan insanları gördükçe korkumun katsayısı giderek artıyordu. Korkunç bir ameliyat geçirmeyeceğimi biliyordum ama yinede korkuyordum işte… Seda hemşire rahatlamama yetecek kadar tatlıydı. Ameliyathaneye girdiğimde kaçıp gideceğimi düşünüyordum ama öyle olmadı. Ortam tamamen şahaneydi.Hıçkıra hıçlıra ağlayacağımı düşünürken,kendimi gülerken buldum. En son Seda hemşireye uçmaya hazırım dediğimi hatırlıyorum. Acı içinde ağlayarak uyandım,çok üşüdüm ama nohutlu pilav düşünecek kadar da iyiydim bence. Ağrılarım oldu ama katlanamayacağım kadar da değildi.Şimdi iyiyim ve ağrılarım olmayacağını düşündüğümde daha da iyi hissediyorum.Tahmin ediyorumki benim yaşadıklarımı yaşayan tüm hastalarınız da şu an iyi hissediyordur.Minnetlerimi söylemiyorum bile…Size kocaman bir teşekkür ediyorum.Başarı ve mutluluk dolu bir hayat sizin olsun…

FULDEN ZABUN

SAYIN FATİH ŞENDAĞ
Hastalığım ile ilgili olarak ameliyat teşhisi konulduğunda ciddi bir şekilde bunalım ve sıkıntıya girmiştim. Ayrıca cerrahi müdahalenin derhal yapılmasını, vakit geçirmenin aleyhime olacağı beni çok çok fazlasıyla üzmüştü, Fatih hocaya muayenehaneye geldiğimde hocanın bu konu ile ilgili çok acil ameliyat olmamın gerektirmediğini, yapılan muayene sonrasında bu cerrahi müdahalenin iyi bir şekilde laparaoskopi ile yapılacağı beni fazlasıyla memnun etti. Hocamın yaptığı cerrahi müdahaleden sonra ve evimde 6 hafta istirahat ederek çok şükür sorunsuz bir şekilde sağlığıma kavuştum. Hocamıza en derin teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarım. Başarılarınızın devamını temenni ederim.

Semra Görücüoğlu

Kist şikâyetlerimin arttığı bir dönemde doktor beyi internet araştırmalarımın sonucunda buldum. Ameliyat teşhisi konulmuş olması beni son derece korkutmuştu. Ancak doktor beyin kendinden emin şekilde ve not alarak her şeyi anlatması ameliyat ve sonrası için tüm soru işaretlerimin gitmesine vesile oldu. Rahatça ameliyat gününü belirleyip kesinleştirdik.
Hem ekibi hem de doktor beyin samimi yaklaşımlarıyla her soruma cevap bulup, ameliyat sonrasını rahatça atlattım. Ve en önemlisi sıkıntımın olduğu anda saat ve gün sorunu olmadan gerekli bilgiyi aldım .Fatih beye ve tüm ekibine çok teşekkür ederim.

MERVE ÖZDİNÇ

"Fatih hocamızla tedavi surecine başladığımda daha yolun başındayken ne kadar doğru bir karar verdiğime hocamızın kararlı durusundan bilgi ve tecrübesinden surecin iyi geçeceğine ve başarılı sonuçlar elde edileceğine emin olmuştum. Hocamız dalında çok ama çok başarılı ve güvenilir bir hekim. Stressiz rahat ve korkusuz bir tedavi sureci geçirdiğim için kendisine minnettarım. Saygılarımı sunarım."

AHU DİDEM AYYILDIZ

SAYGI DEĞER PROF. FATİH ŞENDAĞ HOCAM

11.03.2014 TARİHİNDE LAPAROSKOPİK ÇİKOTALA KİSTİ AMELİYATI GEÇİRMİŞ BULUNMAKTAYIM. OPERASYONUMLA İLGİLİ DUYGU VE DÜŞÜNCELERİMİ KELİMELERLE ANLATMAM İMKANSIZ. HİÇ BİR ŞEKİLDE AMELİYAT GEÇİRMİŞ BİR BİREY OLARAK HİSSETMEDİM KENDİMİ. AĞRISIZ SANCISIZ 3 AYIMI GEÇİRMİŞ BULUNMAKTAYIM. GERÇEKTEN SİZ SAYIN HOCAMA SAYGILARIM HÜRMETLERİM SONSUZ ... HERŞEY İÇİN SİZE MİNNETTARIM... ŞÜKRANLARIMI SUNARIM...

SİNEM DEMİRHAN

Daha önce kanamalar yüzünden ayda on gün hep rahatsız geçirdiğim günler geçti ameliyat olduğum gece 3 saat sonra hiç ağrı sancı olmadan ayağa kalktım. Eve döndüğümde normal hayatımda döndüm. Kapalı ameliyat olduğum için çok rahat atlattım. Bu ameliyatı olmaya karar vermekle doğru bir karar vermiş oldum.

NURCAN BEŞBUDAK

Sayın Dr Fatih Şendağ,
Geçirmiş olduğum operasyondan sonra hiçbir şikâyetim olmadı ve ameliyatımın başarılı geçmiş olması, hiç umudumun kalmadığı anda bana umut ışığı oldu. Ayrıca muayenehanedeki sıcak atmosfer bizim stresimizi azalttı. Çok iyi bir ekip, mükemmel bir doktorla birlikte olduğum için şanslıyım. Çok teşekkür ederim her şey için…

Zeynep Ülker

Sanırım her kadın gibi bende bir bebek sahibi olmak isterdim, fakat yumurtalık kistleri ve myomlarım böyle yüklü isteklerimi yok etti. Myomlarım için rahimle birlikte alınacağını söyleyen doktorların tezlerini yok eden Fatih Şendağ hocama teşekkür ediyorum. Laparoskopi yöntemi ile birden fazla olan myomlarımdan kurtuldum ki ben 46 yaşındayım. Rahim aldırmak her kadın için psikolojik bir yıkım olmakta. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum bu başarılı ameliyatım için kendisine

Arzu Şahin

Öncelikle ben gerçektende çaresi olmayan bir hastaydım. Fatih beyi tanıyıncaya kadar. Fatih bey imkânsızı başardı. Bulunduğum şehirdeki doktorların hiç biri bu operasyonu kesinlikle yapamazdı. Ameliyata girerken bir an bile tereddüt etmedim. Uzun süren saatler sonunda ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi ayağa kalktım ve kısa süre önce ameliyat olmama rağmen çok iyiyim ve dediği gibi çok kısa sürede işimin başına döndüm. Doktorum çok özel ve zor bir hata olduğumu ve tedavisini de Fatih Şendağ’dan başkasının yapamayacağını söylemişti. Gerçektende dediği gibi oldu. Fatih Beye çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim. İnşallah bir daha başıma böyle bir şey gelmez ama gelirse de hiç korkmuyorum. Çünkü bundan sonra hayatımda Değerli hocamız Fatih Şendağ var.

Pınar Demir

Operasyon öncesi gerçekten çok korkmuştum, çok büyük bir myomum vardı ve bu yaşta bu kadar büyüğünü beklemiyorduk diyen doktorlar oldu, hatta rahim alınması gerekebilir diyenler oldu ama doktor beyi araştırıp kendisine ameliyat olmaya karar verince doğru bir karar olduğunu anladım. Eşim ve beni gerçekten çok rahatlattı doktor bey, zaten çok güven veriyor kendisi. Ameliyat beklediğimden çok daha rahat oldu, ardından her geçen gün daha iyi hissettim, iyileşme süreci laparoskopik cerrahide gerçekten çok hızlı, tabii uzman ellerden çıkınca daha hızlı ve güvenli! Doktor beye çok teşekkür ediyorum, beni hem ameliyat öncesi çok rahatlattı hem de ameliyattan sonra çok ilgilendi, aklımda hiçbir soru, sorun bırakmadı.

Çiğdem V.

Merhabalar ben Fatma Özel
Myom rahatsızlığımdan dolayı birçok hastane ve doktor dolaştım. Fatih beyle tanışmam internette yapmış olduğu ameliyatları izleme sonucunda oldu. Daha sonra kendisine muayeneye geldiğimde tanıştım. Hastalığımla ilgili bana çok aydınlatıcı bilgiler sundu. Bunun sonucu ameliyat olmaya karar verdim.
Şu an 50 gün oldu ameliyatımı oldum. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Fatih beye ne kadar teşekkür etsem azdır. Yanında çalışan yardımcı bayanlar da bizimle çok ilgilendiler
Bu tanışmadan dolayı eşim ve ben çok mutluyuz. Tek dileğimiz bir bebeğimizin olmasıdır.

Fatma Özel

Sayın Fatih Hocam,
Bu benim beşinci ameliyatımdı sizinde bildiğiniz gibi.Bu ameliyatımın diğerlerinden farkı çok büyüktü,daha rahat ve ağrısız günler geçirdim.Ameliyat öncesi ve sonrası çok güzeldi.Hastanedeki ilginiz ekip olarak güzeldi.Bunu muayenehane içinde söyleyebilirim.Bütün ekibiniz ilgili ve yardımcı insanlardı.Her şey için teşekkür erdim.Bizim bir kusurumuz sıkıntımızda varsa özür dileriz.Kusura bakmayın.

Kabiren Çekim

01.07.2014 İzmir Özel Kent hastanesinde myom ameliyatı oldum.2011’den beri takip ediliyordu durumum ve ameliyata gerek görülmemişti 4 cm iken büyüklüğü 2014 Nisan ayında 9 cm’e yaklaşmıştı ve artık alınması gerektiğini söylendi. Bu beni oldukça endişelendiriyordu. Nihayet Fatih Beyle diş doktorumuz (Sibel Elbirlik)referansı ile tanıştım. Ve acil operasyona karar verdik. En kısa süre 10 gün sonra idi ve biraz huzursuz idim. İnternet ve yayın organlarından gerek Fatih bey gerekse kapalı ameliyat konusunda araştırmalarsa yapıyordum.
Operasyon rahat geçti.3 saat sürdü. Bügün 1 hafta sonra kontrole geldim. Gerek doktor bey gerek Hare Hanım gerek Selda hanıma her şey için teşekkür ediyorum. Çok daha hızlı toparlandım. Operasyondan 2 gün sonra dışarıda çay içmeye 6 gün sonra ise alışverişe gittim. Emeğinize sağlık. Sonsuz Teşekkürler

Özlem Derman

Sayın Fatih Hocam,
Biz yeni evli bir çift olarak bu rahatsızlığı öğrendiğimizde önce moralimiz bozuldu. Tedavi için girişimlere başladık. Önce bölgemizde Dr. Ümmühan hanıma müracaat ettik. O bize rahatsızlığımızı ve tedavi şeklini söyledi. Tabi bizde çocuk sahibi olmak istediğimizi söyledik. Durum böyle hassas olunca Ümmühan Hanım da bizi bu konuda en başarılı bir isim olan hocası Fatih beye yönlendirdi. Bizde muayeneden sonra laparoskopik yöntemle ameliyat olmaya karar verdik.
İyiki böyle doğru ve isabetli bir karar vermişiz. Çok titiz bir şekilde oldukça karmaşık görünen bir operasyonu başarıyla yaptı. Bize yapılan her şeyi açık şekilde anlattı. Çok başarılı bir operasyonla sağlığına kavuştu eşim. Şimdide tek hayalimiz çocuk sahibi olabilmemiz. İnşallah çocuk sahibi olabilirsek, mutluluğumuz kat kat artacak. Hocama çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının daim olmasını diliyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Şerife-Esat Sönmez

Ben Şerife Aksoy E. Ü göğüs hastalıklarında çalışmaktayım.3 yıl önce hastanede hemşirelere yönelik bir çalışma için kadın doğum kliniğinde myom tanısı konuldu. Total histeroktomi önerildi. Ben o an çok üzüldüm ve yok mu sadece myomu alabilecek bir doktor diye sorduğumda Dr Fatih Şendağ’ın muayenehanesinin telefonunu verdiler, randevu aldım ve buraya geldim, fakat 3 yıl önce yine cesaret edemedim. Taki bu yıl artık myom iyice büyüyüp elime gelene ve idrar kaçırmaya başlayana kadar. Yaklaşık 1-1,5 ay önce muayenehane için geldim ve ameliyat tarihi belirlendi. Artık kaçacak bir durum kalmamıştı. İyi ki Prof Dr. Fatih Şendağ’ı tercih etmişim. Bunun için çok memnunum. Her şey için çok teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Şerife Aksoy

06.06.2014 tarihinde İzmir Kent hastanesinde laparoskopik myom ameliyatı oldum. Prof.Dr Fatih Şendağ hocamıza gelmeden öce üç kadın doğum uzmanına gittim. Her üç hekimde de güven sorunu yaşadım. İnternet araştırmalarım sırasında hocamızın web sitesini inceledim ve randevu aldım. İlk randevuda operasyon kararını verdim. Operasyonun, operasyon sonrasında mükemmel geçtiğine inanıyorum. Bilimselliği, hastaya olan yaklaşımı, operasyon başarıları nedeniyle sayın hocamıza teşekkürler ediyorum. Başarılarının daima devamını diliyorum.

Meltem Avcı

01.07.2014 tarihinde Sayın Fatih Şendağ ile ilk görüşmem gerçekleşti. Kendisine daha önce yaptırdığım tahliller sonucu tüplerimin kapalı olduğunu ve çocuk sahibi olmak istediğimi söyledim. Laporoskopi yöntemi ile bunu çözebileceğimizi söyledi. Bana ancak 21.07.2014 tarihine gün verebileceğini öncesinde bütün programının dolu olduğunu söyledi. Bense çok uzak bir ilden geldiğimi ve mümkünse gelmişken bunu yapmasını rica ettim. Kendisi çok sağ olsun ertesi gün 17.00’ye sıra verdi ve ameliyatımı gerçekleştirdi. 1 gün hastanede kaldıktan sonra eve gidebileceğimi söyledi ve çok rahat bir şekilde yürüyerek evime gittim. Buarada tüplerim açıldıJ bir de yapışık olan bir bağırsağımıda ayırmış yapıştığı yerden. Sonuç olarak Sn. Fatih Şendağ’a sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunarım. Umarım ülkemizdeki her Dr branşında böyle başarılara imza atar.

Ayşegül Çiçek
  • İZMİR: Şair Eşref Bulvarı 1408 Sok. Meriç Ap. No.7 K.2 D.5 Alsancak / İzmir
    İzm: (0232) 464-2055 - (0530) 877-1057
    İst: (0536) 828-2490
    Whatsapp: (0536) 828-2490

SOSYAL MEDYA
Sosyal medya hesaplarımız üzerinden videolarımızı izleyebilir, dilerseniz sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.