DOKTORA SOR
1000 sola karakterler

Seray Kocaman

Sevcan Artun

Sibel Akbulut

Nehir T.

N.G

Mine Çankaya

Işık Akyüz

Gamze Aydın

Esra Güleryüz Türcan

.

YÜKSEL DEDE

.

SABİRE SIDIKA PAY

.

PELİN ŞEN

.

NEVİN ÖZCAN VARDAR

.

NEVİN EŞMELİ

.

MELİHA ÖZMEN

.

EŞREF EMEL AYDOĞAN

.

AYŞEN OZAN

.

AYŞE YAŞAR

.

AYNUR ÜNSAL


ASLI CANPOLAT

Dr.Fatih Şendağı gazetede okuduğum vajinal agenezi ile ilgili makaleden sonra tanımış oldum.Başarılı operasyonlar yaptığını duyduktan sonra banada yardımcı olabıleceğini düşündüm.Başarılı bir operasyon süreci geçirdim.Prof Dr Fatih Şendağ ve ekibine bu süreçte bana yardımcı oldukarı için çok teşekkür ederim.

N.Ş

Ben 15 yıllık doktorum.Tavsiyeler üzerine Fatih hocama başvurdum.Hocamızın ve ekibinin gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası tıbbi yaklaşımı ,tecrübeleri ve bilgileri ,moral ve motivasyonu bizlerede örnek olucak seviyede idi.Kendisi ile çıktığım bu yolda ona ve ekibimize güvenımızı boşa çıkarmadıkları için ve yakın ilgilerinden dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır.

Dr. Nihal Tuba Ursavaş

Benimle ilgilenen Fatih beye çok teşekkür ederim çünkü hiçbir doktorun giremiyeceği ameliyatı başarıyla sonlandırdığı için benimle hasta ve doktor ilişkisinden daha yakın ve daha hassas olduğu için ve imkansız olan bir ameliyatı başarıyla sonuçlandırdığı için beni ve geleceğime riske atmadan beni kurtardığı için Fatih beye ve ekibine sonsuz teşekkürler ve çaresiz kalmış herkese umudunu yitirmeyin Fatih beyin kliniğine başvurmalarını tavsiye ederim.

Fatma Görmez

Daha önce 2 kez geçirdiğim kist ameliyatlarıma rağmen ağrılarımın geçmemesi yüzünden İzmirde pek çok doktora gittim.Hiçbir doktor ameliyatımı yapamayacağını çok riskli olduğunu ve bağırsaklarımın kistlere yapışık olması yüzünden yapılamayacağını belirttiler.Fatih beyle tanıştıktan sonra sıcaklığı,samimiyeti ve güven veren konuşmalarıyla ameliyatımı oldum.Zorlu bir ameliyatı sorunsuz bir şekilde geçirdim.Binlerce teşekkür ediyorum.Fatih hocama gözü kapalı güvenebilirsiniz.

EBRU TURHAN

15 yıllık evliliğimin 12 yılını kabusa çeviren kadın hastalıkları ile ilgili gitmediğim İzmirde hastane belkide kullanmadığım ilaç ve iğne kalmamştır.15 yıllık evliliğim süresince 2 cocuk sahibi olmuş olsamda bütün sosyal hayatım bitmiş gibi zora girmişti.Yıllardır gittiğim özel su hastanesi kadın hastalıkları doktoru Sayın Oya Mutlu Prof Dr Fatih Şendağı tavsiye etti ve bu dalda en iyi doktor tedavine Fatih Şendağ devam etmeli dedi.Fatih beyin özel muayhanesinde yapılan muayne sonrası laparoskopi olması gerektiğini söyledi ve ameliyatımı yaptı .Şu an çok sağlıklıyım ve kendisine ve asistanı Selda hanıma sonzuz minnettarım.

Selda Şimşek

Ben doktorum Fatih Şendağı tesadüfen bir arkadaşımın sayesinde buldum.İyikide bulmuşum.Fatih bey benim gittiğim 3.doktordu.Onun bana gösterdiği Güleryüz,pozitiflik hiç tereddüt etmeden ameliyat kararı vermemi sağladı.Çok güzel geçti.Dr.Fatih hocama minnettarım.İyiki tanımışım.Eline emeğine sağlık.

Zuhal Susamcıoğlu

Sayın Hocam Fatih Şendağ;bizim süreçte yaşadığım tüm endişeler için her bir soruma tek tek cevap vererek ,ameliyat kararı hızla vermemi sağladı.Ameliyat sonucunda başarılı bir operasyon oldu.Fatih beye gösterdiği ilgi ve emek için çok teşekkür ederim..

Özde Seçil Özcan

20.11.2017 tarhinde Fatih Şendağ tarafından yapılan myom ameliyatım sonrası hiçbir ağrı sızı vb şikayet yaşamadım.Hatta ertsi gün taburcu olduğumda 2 yaşındakı kızımı(12 kg) kucağımda taşıyıp onunla oyunlar oynadım.Tek başıma yardım almaksızın tüm günlük aktivitelerimi sanki ameliyat olmamışçasına gerçekleştirdim.Ayrıca işlem öncesi ve sonrası doktorum güleryüzlü ve rahatlatıcı yaklaşımı ameliyat psikolojisi yaşamama ma neden oldu.
Tüm bunlar için Prof.Dr.Fatih Şendağ’a minnettarım.Kendisine teşekkürü borç bilirim.


Defne Gürak Sayın

Sayın Doktorum Fatih Şendağa;güleryüzlü sevgili hemşirem Seldacığıma,ilk günden beri hep çok ilgili ve yardımcı olmaları ve beni iyileştirmeleri için cokkkk teşekkür ederim.
En yakın zamanda görüşmek üzere.

KEZBAN YAZICI

Uzmanlığınız ve tecrübenize istinaden sizi tercih etmiştik.Elinize ve emeğinize sağlık.Hocam teşekkür ederiz.

Işıl-Semih Meriç


Asla kapalı ameliyat olamassın ve rahimin alınabilir diyen doktorlara rağmen hocam ben bunu yaparım diyerek,14 cm lik miyomumda dahil toplam 10 miyomumu başarıyla alan başta Fatih hocam ve ekibine çok teşekkür ederim.

Fulya Şahin Ekinci


İzmirde birden fazla jinekoloğa gittikten sonra Fatih hocamla tanışma fırsatı buldum.Keşke en başta karşılaşma şansım olsaydı.Çikolata kisti hastasıyım.İlk ameliyat olacağımı duyduğumda çok korkmuştum.Şu an bir haftam geçti bile.Fatih hocamla birçok süreçten geçtik.Bence en önemlisi hastaların ihtiyacı neyse o şekilde yönlendirmesi .Ben kendisine buradan bir kez daha teşekkğrlerimi sunuyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

Saygılarımla

Yeşim Fidan

Fatih beye internette laparoskopik myom ameliyatını araştırırken karşılaştım.Bir iki doktorla daha önce görüşmüştüm.Fakat hepsi açık ameliyat yapabileceklerini söyledi.Bunun üzerine Fatih beyle görüşmeye karar verdim.Kent hastanesinde ameliyatımı oldım.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Aynen söylediği gibi ertesi gün gayet sağlıklı şekilde evime geldim.Başka birinin yardımına ihtiyaç duymadan 1 hafta geçirdim.Hiç ağrım veya şikayetim olmadı.Mucize gibi.Ben bile bu kadarını beklemiyordum.Herşey için çok minnettarım.Güleryüzlü çalışanlarınada çok teşekkür ederim.


GÜLGÜN KARAGÜL

Çok değerli doktorumuz Fatih Şendağ
Çikolata kistimin olduğunuz 1 yıl önce öğrendiğimde çok üzülmüştüm.Tedavi yöntemi için birden fazla doktora gittim.Aralarında ameliyat önerenler oldu fakat Fatih Şendağ ile karşılaşmdan önce ameliyat düşüncesi beni korkutuyordu.Fatih Şendağ’a tedaviye geldiğimde laparoskopi ile çikolata kistlerimden çok sağlıklı geçen süreçle kurtuldum.Emin ellerde olduğumuzu biliyorduk.Hersey için hocama çok teşekkür ederim.

Zeliha Yeler

Yurtdışında ve Türkiyede başka doktorların çok riskli olarak tanı koydukları miyomuma son derece sakin bir şekilde yaklaşıp,am eliyata karar verme aşamasından ,ameliyat sonrası takibime kadar bana en iyi şekilde yardımcı olduğuu için Dr.Fatih beye çok minnettarım.Ameliyatım çok sıkıntısız geçti.Teşekkürler

Gizem Nazarer

Hem yurtdışında,hem Türkiye’de rahmimin alınmasına karar verildi.Çoğu doktor açık ameliyatın daha iyi olacağını söyledi.Fakat ben şiddetle laparoskopi olma taraftarıydım.İnternet üzerinden e tv den çok kez Prof.Dr Fatih Şendağ’ın başarılarını duydum ve gözüm kapalı doktorumuza gittik.Ben ve ailemıin sonsuz güvendiği doktora kendimi teslim ettim.Ve başarılı bir şekilde miyomum ve rahim kapalı ameliyat ile alındı.Önce allaha sonrada doktor beye çok teşekkür ediyorum,beni korkularımdan ve rahatsızlığımdan kurtardığı için.

Cevriye Aydoğdulu

Tüplerimin ,kistlerimin alınması ve açık ameliyat olmam gerektiğine birçok farklı doktor tarafından kabul ettirilmişken ,son anda Fatih hocayla tanıştım.Ameliyatım kapalı oldu.Tüplerimin tıkalı olmadığını öğrendim.Etrafındaki kistler alındı.Şimdi oldukça sağlıklıyım.Emeğinize sağlık.

Ö-K

Mide rahatsızlığı nedeniyle gittiğim doktorda rahımde 12 cm büyüklüğünde kist olduğunu öğrenince cok şaşırdım ve şoka girdim.İnternet vasıtası ile bulduğum Sayın Prof.Dr.Fatih Şendağ’a muayne için geldim.İyiki buldum ve geldiğim hayatım boyunca dua edeceğim biri.Birçok devlet ve özel hastaneye arkadaşlarımın zoru ile gittim ve hepsi rahimi alırız dedi ama Fatih bey bana almayız ve sağlıklı kalırsınız dedi ve öyle oldu.
Kendisi ve ekibine yardımlarından,ilgilerinden,samimiyetlerinde n ve gülümsetmelerinden dolayı cokkkkk teşekkür ederim.

İYİKİ VARSINIZ…..

Şerife Öztaş

Değerli doktorumuz, daha once gecirdigim 3 basarisiz tup bebek sonucunda İstanbul'da Acibadem Atakent Hastanesinde sizinle yollarimiz kesisti. Her detayi önemseyen ve isinizi şansa birakmayan profesyönelliginize biraktik kendimizi.Hic inancim yokken toplamda 4. Tup bebek denememizde (sizde ilk) bana hamile olmanin sevincini Allah'in izniyle yasattiniz. 17 ocak 2017 tarihinde de minigimiz Bilge'mizi kucagimiza aldik. Basarilarinizin devamini diliyorum Hocam umarim anne olmak isteyen her kadin sizin araciliginiz ile bu duyguyu tadar. Sevgiyle kalin.

Esin Arıtürk

Sn Fatih Şendağ;
Biz aile olmaya karar verdik.Ailemize yeni bir üyenin katılmasını sağlayacak ilk adımıda sizinle attık.Bebeğimizi sağ salim kucağımıza alacağiımız ilk ana kadar tüm evreleri sizin desteğinizle yaşamak
İsteriz.
Teşekkürler.
Ayşe Şimşek-Durmuş Şimşek

Ayşe Şimşek-Durmuş Şimşek

Başta hocama çok teşekkür ederim ve başarılarının dvamını dilerim.Hastamızın hiçbir doktor rahmini almamadan yana olmadılarkı Fatih hocamız başarılı bir operasyonla hastamızı kurtardı.Rabbim ondan sonsuz kez razı olsun.Allaha emanet olsun.Tekrar tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.Herkese tavsiye ederim.
HACER PAMUKÇU

Hacer Pamukçu

Hayatımda yeni başlangıç için,imkansızı başardığınız için,asla pes ve beni hiç yarıyolda bırakmadığınız için,size çok çok teşekkür ederim.İyiki varsınız.Bir ömür boyu başarılarınızın daim olması dileği ile
Saygılarımla.
Ebru Cenger

Ebru Cenger

Değerli,hocam:
Prof.Dr.Fatih Şendağ
Laparoskopik yöntemle yapmış olduğu rahim ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz için teşekkürlerimi sunarım.
A.Güner Çelik
15.03.2017

A. Güner Çelik

Sayın Prof Dr Fatış Şendağ.’a internet aracılığı ile ulaştım.2013 yılından beri rahmimde polip vardı.Fakat bir türlü cesaretimi toplayıp ve güvenip polipi aldırmaya karar verememiştim.Sn.Şendağ,’a ,ilk muayne olduğumda tüm sorularıma sabırla cevap verişi ve naifliği ile aynı gün histereskopi yöntemi ile operasyonu geçirmeye karar verdim.Operasyon sonrası da oldukça rahattı,sanki hiç ameliyat olmamış gibi. Kendisne teşekkürlerimi iletir ve başarılarının devamını dilerim.
Beyza Sertel

Beyza Sertel

Sayın Fatıh Hocam;
Çok araştırmamız sonucu size ulaştık.İyikide ulaşmışız.Çok stresli bir süreçten geçtik.Rahmin içini dolduran 10 cm çapında bir myom olduğunu öğrendim ve rahmiminde alınabileceğini,açık ameliyat olmam gerektiği söylendi.Daha 25yaşındaydım ve böyle bir risk beni çok korkuttu.8 tane kendi alanında başarılı doktorla görüştüm.Fatih hocaya ikna olduk.Çok şükür başarılı bir ameliyat geçirdim.Umarım bundan sonrada bir sıkıntı yaşamayız.Fatih hoca gibi doktorlarının sayısının artması lazım.Kesınlıkle tavsiye ederim.Sonuna kadar helal kazanıyor.
Ayşe Hümeyra Alakuş

Ayşe Hümeyra Alakuş

Sayın Fatih hocama;
Benim bu zor anımda karşıma çıkıp tüm rahatsızlıklarımı en iyi şekilde çare bulup beni tedavi ettiğiniz için çok teşekkür ederim.Ameliyatım çok başarılı geçti.Benim için en iyi şekilde beni düşünüp çoçuğum olmadığı için elinden geleni yaptı.Kendisine çok teşekkür ederim.Sırma hanıma ve özel kent hastanesi hemşirelerine ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.
GÜLNUR BEKTAŞ

Gülnur Bektaş

Sayın Prof Dr Fatih Şendağ ve ekibine beni hiçbir sıkıntı yaşatmadan sağlığıma kavusturdukları için çok teşekkür ederim.
18.04.2017
Dilek Top Kartı

Dilek Top Kartı

Değerli hocam benim için oldukça önemli bir operasyonu önemsiz kılmamı sağladıgınız için çok teşekkür ederim.Hekime hastanın güvenmesi ve bu güvenin boşa çıkmaması çok sevindirici. Herşey için çok teşekkürler.
SEMA TÜRKEL(Psikoterapist)

Sema Türkel

Sevgili hocam Sn.Fatih Şendağ ve ekibine
24.01.2017 Tarihinde geçirmiş olduğum rahim ve yumurtalık ameliyatından önce ve sonrasında göstermiş olduğunuz yakın ilgi,alaka ve sevecenliğinizin yanı sıra ameliyatımın hiç sorunsuz,başarılı ve kısaca mükemmel geçmesi nedeniyle başta hocamız olmak üzere hepinize çok teşekkür ediyorum,herkese gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir adres oldunuz,başarılarınızın devamı dileğiyle.
Sevgilerimle.
SIDIKA AYFER TUTAR

Sıdıka Ayfer Tutar

Uzun yıllardır myomlarla yaşamak zorunda kalan biriydim.Bunlar içinde 6 ayda bir sürekli kontrole gidiyordum.En son kontrolumde doktorumun 2 tanesinin özellikle çok büyüdüğünü,ameliyat olmam gerektiğini ve hepsini yani tüm rahmin alınarak bu operasyonun gerçekleşebileceğini söyledi.Aydında bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Prof.Dr Fatih Şendağ’la tanıştım.Muayne ettikten sonra rahmimi almayıp sadece myomlarımı temizleyebileceğini söyledi.Tabi bu beni çok mutlu etti.Kent hastanesindeki ameliyatım kapalı ve çok başarılı geçti.Şu an için herey çok yolunda ve bende mutlu ve huzurluyum.
Gerçekten çok şanslı olduğumu düşünüyorum.Fatih beyle tanıştığım için.Kolay kolay doktor önermem ama Aydın’da rahatlıkla önerebileceğim tek doktor.
Tabiki bu süreçte bana yakın desteğini hiç esirmegemeyen Sırma Hemşireyede çok teşekkür ederim.İsmini bilmediğim tüm ekibde e teşekkür etmek istiyorum.
BURCU YALVAÇ

Burcu Yalvaç
  • İZMİR: Şair Eşref Bulvarı 1408 Sok. Meriç Ap. No.7 K.2 D.5 Alsancak / İzmir
    İzm: (0232) 464-2055 - (0530) 877-1057
    İst: (0536) 828-2490
    Whatsapp: (0536) 828-2490

SOSYAL MEDYA
Sosyal medya hesaplarımız üzerinden videolarımızı izleyebilir, dilerseniz sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.