DOKTORA SOR
1000 sola karakterler
İsrailli Doktorlar Ege'ye Konuk Oldu israilli doktorlar ege'ye konuk oldu
EGE Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları Kliniği ile İsrail Hadassah Hebrew Üniversite Hastanesi uzmanları Hiltonda iki günlük toplantı yaptı.
Kadın Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Onur Bilgin, toplantı ile ilgili bilgi vererek, "Bizim kliniğimizden Fatih Şendağın arkadaşı Dr. Cüneyt özcan israildeki Haddasah Hebrew Hastanesinde çalışıyor. Dr. Özcanin Klinik Direktörü Prof. Dr. Neri Lofer, Ege Üniversitesi ile bilimsel toplantı düzenlemek istediğini bildirmiş. Cüneyt de Fatihi aradı. Bizde kabul ettik ve sonuçta böyle güzel ve verimli bir toplantı yaptık" dedi.Toplantıya 10 israilli doktorun katıldığını belirten Bilgin, kadın doğum hastalıkları uzmanlarına güncel konular hakkında bilgi verdiklerini söyledi.
Bilgin, kadın hastalıkları ile yardımcı doğum konularında güncelleme temasını içeren toplantıda, "Üreme teknikleri, yardımcı üreme tedavisi sonrasında doğumsal anomoli riski,

Türkiyede kadın sağlığı problemleri, Tüp bebekte neler yapılmalı; uygun hasta kimlerdir, rahim ağzı kanserlerindeki aşı uygulamaları, jinekolojik cerrahide laparoskopik uygulamalar, idrar kaçırmada hangi yöntem uygun olabilir" konularının ele alındığını söyledi.
Bilgin, yaklaşık 200 kişinin ücretsiz katıldığı toplantıda dünyadaki son istatistik sonuçların da anlatıldığım ve önümüzdeki yıl tekrarlanacağını belirtti.

(Hürriyet)
Siz ne düşünüyorsunuz?

  • İZMİR: Şair Eşref Bulvarı 1408 Sok. Meriç Ap. No.7 K.2 D.5 Alsancak / İzmir
    İzm: (0232) 464-2055 - (0530) 877-1057
    İst: (0536) 828-2490
    Whatsapp: (0536) 828-2490

SOSYAL MEDYA
Sosyal medya hesaplarımız üzerinden videolarımızı izleyebilir, dilerseniz sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.