• (0232) 464-20-55
  • (0530) 877-10-57
  • (0536) 828 24 90
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

×

Hata

Contact Us Premium Module : You must enter your messenger link

İsrailli Doktorlar Ege'ye Konuk Oldu

israilli doktorlar ege'ye konuk oldu
EGE Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları Kliniği ile İsrail Hadassah Hebrew Üniversite Hastanesi uzmanları Hiltonda iki günlük toplantı yaptı.
Kadın Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Onur Bilgin, toplantı ile ilgili bilgi vererek, "Bizim kliniğimizden Fatih Şendağın arkadaşı Dr. Cüneyt özcan israildeki Haddasah Hebrew Hastanesinde çalışıyor. Dr. Özcanin Klinik Direktörü Prof. Dr. Neri Lofer, Ege Üniversitesi ile bilimsel toplantı düzenlemek istediğini bildirmiş. Cüneyt de Fatihi aradı. Bizde kabul ettik ve sonuçta böyle güzel ve verimli bir toplantı yaptık" dedi.Toplantıya 10 israilli doktorun katıldığını belirten Bilgin, kadın doğum hastalıkları uzmanlarına güncel konular hakkında bilgi verdiklerini söyledi.
Bilgin, kadın hastalıkları ile yardımcı doğum konularında güncelleme temasını içeren toplantıda, "Üreme teknikleri, yardımcı üreme tedavisi sonrasında doğumsal anomoli riski,

Türkiyede kadın sağlığı problemleri, Tüp bebekte neler yapılmalı; uygun hasta kimlerdir, rahim ağzı kanserlerindeki aşı uygulamaları, jinekolojik cerrahide laparoskopik uygulamalar, idrar kaçırmada hangi yöntem uygun olabilir" konularının ele alındığını söyledi.
Bilgin, yaklaşık 200 kişinin ücretsiz katıldığı toplantıda dünyadaki son istatistik sonuçların da anlatıldığım ve önümüzdeki yıl tekrarlanacağını belirtti.

(Hürriyet)
İletişim Kanallarımız

Şair Eşref Bulvarı 1408 Sok.
Meriç Ap. No.7 K.2 D.5 Alsancak / İzmir
İzmir: (0232) 464 20 55 ve (0530) 877 10 57
Whatsapp: (0536) 828 24 90
dr@fatihsendag.com

İletişim Formu

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Copyright © 2019 Prof. Dr. Fatih Şendağ www.fatihsendag.com.

Lütfen telefon numaranızı girin
sizi arayıp bilgi verelim.

We are calling your phone

0:00

Thanks,
We will call you back soon.

Whatsapp
Whatsapp iletişimi

Beni geri arayınız

Bana Ulaşın

Bana Ulaşın

Close